Neler Yeni

İlk banka kartı için kimlik doğrulama

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Yusufcan Koçkaya
enpara çıkartırken görüntülü aradılar ve benim ilk banka kartımdı o yüzden kimlik doğrulama yapamıyoruz dedi ne yapmam gerek hiçbir şey anlamadım nsc gibi bir şey dedi bir de

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
enpara çıkartırken görüntülü aradılar ve benim ilk banka kartımdı o yüzden kimlik doğrulama yapamıyoruz dedi ne yapmam gerek hiçbir şey anlamadım nsc gibi bir şey dedi bir de
Nfc destekleyen telefonunuz varsa mobil üzerinden kimliğinizi okutarak kayit olabiliyorsunuz çoğu bankada böyle zaten.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Mustafa Enes Bulut
Hocam ben bu NFC özelliğini anlamadım telefonum iphone 14 olmaması imkansız ama Yapı kredi hesabı açarken bir türkü okumadı kimliğimi acaba NFC bizim ülkemizde kullanılmıyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Yusufcan Koçkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben bu NFC özelliğini anlamadım telefonum iphone 14 olmaması imkansız ama Yapı kredi hesabı açarken bir türkü okumadı kimliğimi acaba NFC bizim ülkemizde kullanılmıyor mu?
kart açamadın mı sen de

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Emirhan Acar
valla bende de ziraatte bir türlü olmamıştı bende çıkartmadım en iyisi bankadan çıkarttırmak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,099
Üyeler
156,885
Son üye
j3gerdod
Top Bottom