Neler Yeni

İlk Defa Toplanmış Pc Alacağım Help?

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,615
İsim
kilan embappe

Bu sistem senin için her yönden daha mantıklı olacaktır, kasayı bu hali ile de alabilirsin ama kasayı Thermaltake S200 yapman 100 kat daha iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel midir? Yaza Çalışıp bunu alacağım.

Hocam bana 5 6 yıl ömrü olacak pc lazım yan ekipmanlarıda birazcık tuzlu onların linklerini bırakayım

Hocam bana 5 6 yıl ömrü olacak pc lazım yan ekipmanlarıda birazcık tuzlu onların linklerini bırakayım

Pclerde çok bilgim yok. Hangisi iyi hangisi kötü karar veremem;D sizin elinizde güzel toplanmış pc varsa atabilirseniz iyi olur.
Yazın bitimine kadar kalır mı bu sistem ne yaptınız 😃

Parçalar da sistem kadar kötü olmuş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Paşadöner

hocam ilerde işlemciyi değiştirmeniz gerek bu şekilde almayın alırsanızda özelleştirin +200e thermaltakenin 550watlık psu lu kasasını koyun en az o şekilde güzel bir sistem ama ben ilerde işlemciyi değiştiremem diyorsanız benim attığım sistem daha iyi

TheBerta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berat Turan

Bu sistem senin için her yönden daha mantıklı olacaktır, kasayı bu hali ile de alabilirsin ama kasayı Thermaltake S200 yapman 100 kat daha iyi.

Gerçekten hiçbir bilgim yok. Güzel ekipmanlarmı onuda bilemiyorum. Güzel bir yerde çalışıp biriktirip almayı hedefliyorum. Satılırsa tekrardan burda olurum::DD

Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Paşadöner

hocam yinede hemen hemen aynı fiyata aynı parçalı sistemler oluyor 2 haftada 1 en az gözüküyorlar

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,615
İsim
kilan embappe
hocam yinede hemen hemen aynı fiyata aynı parçalı sistemler oluyor 2 haftada 1 en az gözüküyorlar
Yazdan sonraki ekonomiyi bilemeyiz. Dolar 150 TL de olabilir, 3 TL de...

Arkadaşın PC'yi alacağı zaman gelmesi lazım. Şu an ne desek boş.

TİTAN.

80+ Platinum
işlemcisi ve psu su kötü hocam onunda benim attğım sistem bence daha karlı +200 verip therin 550w lık kasasını alıp işlemciylede idare ederim derse ama o daha mantıklı
amd olması çekindiriyor kanka bunu bende gördüm ama amd yazılım hatası açısından can sıkıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Paşadöner
amd olması çekindiriyor kanka bunu bende gördüm ama amd yazılım hatası açısından can sıkıyor
kanka bence adı çıkmış 9 a inmez 8 e aabrtılıyor biraz artık yok yani rx580 almıyacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Paşadöner
Kanka forumda şu anda AMD ekran kartından bıkan ve konu açan insanlar var AMD yazılım anlamında berbat tamamen şans işi
Hocam eskide kaldı artık 6600 için demiyorum ama artık yeni amd ekran kartları bence ninvida yi geçti bende 3060 kullanıyorum ama amd nin yeni kartları yazimlimsal olarak bi sıkıntısi kalmadi ninvidanin bişeyler yapması lazim fiyat konusunda artık

TİTAN.

80+ Platinum
Hocam eskide kaldı artık 6600 için demiyorum ama artık yeni amd ekran kartları bence ninvida yi geçti bende 3060 kullanıyorum ama amd nin yeni kartları yazimlimsal olarak bi sıkıntısi kalmadi ninvidanin bişeyler yapması lazim fiyat konusunda artık
nispeten evet sana katılıyorum aga ama şu aşikar ki nvdia yazılımda her zaman önde olacak amd ise saf güçte

Top Bottom