Neler Yeni

İlk etapta 240 gb ssd yeterli mi?(masaüstü)

Aziz G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Aziz
Instagram
azizgunes07
Arkadaşlar tekrardan merhaba tekrardan kafanızı ağrıtıyor olabilirim o yüzden helal edin...
Daha önceki konularımı görenler bilir masaüstü alıcam hazır özelleştirilmiş bir sistem...
Şimdi sorum şu
İlk etapta win 10 kurulu bir şekilde ilk 4 5 ay bana 240gb ssd yeter mi?
Daha önce bu konular açılmış fakat win 10 zaman zaman güncelleme geldiği için bende bu soruyu güncel bir şekilde sormak istedim.
Win 10 max kaç gb yer kaplar (mesela 50 gb kaplar mı)
Içine online eğitim için bir kaç program(eba ,zoom,opera gx,nvidia geforce now tarzı programlar) ve içine birkaç tane de oyun (valorant, the long dark veya pubg lite)
Ilk defa masaüstü alıyorum güncel parçalarla
Ilerleyen zamanlarda aydan aya para biriktirip kendim sıfır yada 2. El temiz harddisk alıcam.
Bilenler yardımcı olabilir mi?
Şimdiden teşekkür ederim.(Bu arada son soru incehesap win 10 deneme sürümü yüklü geliyor mu alanlar yazarsa süper olur ;) )

• Beğen
Reaksiyonlar: Doom

Maestro.

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Can
Arkadaşlar tekrardan merhaba tekrardan kafanızı ağrıtıyor olabilirim o yüzden helal edin...
Daha önceki konularımı görenler bilir masaüstü alıcam hazır özelleştirilmiş bir sistem...
Şimdi sorum şu
İlk etapta win 10 kurulu bir şekilde ilk 4 5 ay bana 240gb ssd yeter mi?
Daha önce bu konular açılmış fakat win 10 zaman zaman güncelleme geldiği için bende bu soruyu güncel bir şekilde sormak istedim.
Win 10 max kaç gb yer kaplar (mesela 50 gb kaplar mı)
Içine online eğitim için bir kaç program(eba ,zoom,opera gx,nvidia geforce now tarzı programlar) ve içine birkaç tane de oyun (valorant, the long dark veya PUBG lite)
Ilk defa masaüstü alıyorum güncel parçalarla
Ilerleyen zamanlarda aydan aya para biriktirip kendim sıfır yada 2. El temiz harddisk alıcam.
Bilenler yardımcı olabilir mi?
Şimdiden teşekkür ederim.(Bu arada son soru incehesap win 10 deneme sürümü yüklü geliyor mu alanlar yazarsa süper olur ;) )
Yeteceğini düşünüyorum. Windows 10-20 gb arası bir yer kaplıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
düşük bir bütçeniz varsa en azından ilk etapta yeterli

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,475
Üyeler
149,737
Son üye
hayatyeterikadaraci
Top Bottom