Neler Yeni

İlk önce C# mı C++ mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Salih Balcı
C++ zordur fakat öğrenildiğinde sağlam bir programlama temeli oluşturur. Eğer yapabilirim dersen C++.
ben kafamda yazılım otursun diye önce html css öğreniyorum mantıklı mı sizce sonrada c++
zor olduğu için önce kafamda bir temel oluşsun diye düşündüm

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
M.S.C
İngilizce seviyem biraz düşük, korkuyorum biraz, Murat Yücedağdan eğitim seti alıcam.Yapabilirmiyim sence sıfırdan, temelim yoktur
İngilizce yazılım için önemlidir, geliştirmenizde fayda var. Onun dışında Murat hocamız gayet iyidir. Azimle çalışırsan yaparsın elbette.

Python yada html ile başla yada algoritma öğrenip c++ başla.
Her programlama dilinin kendine göre alanı var. Eğer site yapmayacaksa başlangıçta HTML öğrenmenin çok bir mantığı yok. Fakat bu demek değil ki HTML öğrenilmemeli. Yazılımda illaki bir yerde HTML yazmak gerekecek.

ben kafamda yazılım otursun diye önce html css öğreniyorum mantıklı mı sizce sonrada c++
zor olduğu için önce kafamda bir temel oluşsun diye düşündüm
Programlamayı ne için öğreniyorsunuz? ( Web, oyun vb.)

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Her programlama dilinin kendine göre alanı var. Eğer site yapmayacaksa başlangıçta HTML öğrenmenin çok bir mantığı yok. Fakat bu demek değil ki HTML öğrenilmemeli. Yazılımda illaki bir yerde HTML yazmak gerekecek.
Katılıyorum kısa kesmek için yazdım normalde dediğiniz gibi yönelmek istediği alana göre seçim yapılır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Salih Balcı
İngilizce yazılım için önemlidir, geliştirmenizde fayda var. Onun dışında Murat hocamız gayet iyidir. Azimle çalışırsan yaparsın elbette.

Programlamayı ne için öğreniyorsunuz? ( Web, oyun vb.)
ben oyun için öğreniyorum html css web olduğunuda biliyorum c++ zor dediler önce basit birşeyler öğren dediler

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
M.S.C
ben oyun için öğreniyorum html css web olduğunuda biliyorum c++ zor dediler önce basit birşeyler öğren dediler
Oyun yapacaksan niye web programlama dillerini öğrenirsin ki? C++ zor geliyorsa C# ile başlarsın.

UnFrGvnG

80+
  • Beğen
Reaksiyonlar: baid

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
C# öğrendikten sonra c++ yamı geçiyim
oyun yapmak amacım
C# kodlama diliyle Unity oyun motoruyla oyun yapabilirsiniz.
C++ ilede Unreal Engine oyun motoruyla oyun yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Al ikisini de. Sen öğreneceksin. Biz öğrenivermeyeceğiz. Zor gelirse kendin bunu fark edersin zaten. Kolay iş yok bu dünyada. Hepsi zor. Fark etmiyor nereden ve neden başladığın. Bizden gekecek tavsiyelerle de yola çıkılmaz. Adamı çöl ortasında yalnız bırakırız. Ucuza bulmuşsun, kaçırma.

UnFrGvnG

80+
Al ikisini de. Sen öğreneceksin. Biz öğrenivermeyeceğiz. Zor gelirse kendin bunu fark edersin zaten. Kolay iş yok bu dünyada. Hepsi zor. Fark etmiyor nereden ve neden başladığın. Bizden gekecek tavsiyelerle de yola çıkılmaz. Adamı çöl ortasında yalnız bırakırız. Ucuza bulmuşsun, kaçırma.
50₺ ye aldım hocam bunu indirimle, hergün çalışıp öğrenmeye çalışcam

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Hayırlı olsun ama kendini bıktırmadan bir tempo tutturmaya bak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
murat mestan
İlgilendiği Kategoriler
dlss fsr r6s
Instagram
muratmstn
Oyun yapmayı düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nedeninide söylersen daha açıklayıcı olur
oyun yapmak istiyorsan unreal engime œfren dil bilgisinw fazla ohtiyaç yok 3d tasarım oçin blender öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,475
Üyeler
156,499
Son üye
mhmterbs
Top Bottom