Neler Yeni

İmamoğlu Bir Vaatini Daha Bozdu

HAYALETT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
oğuzhan demirhan
yalan uzerıne kurulu bır sıstemın neyını tartısıyorsunuz kım gelse aynı hep aynı sey sıyaset = YALAN ;)

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
istanbula iş için gelen ailelere anadoluda herhangi bir şehirde iş imkanı kurulması taraftarıyım yoksa bu iş böyle olmaz yüz ölçümü küçük olan bir şehirde 16 milyon insanın yaşaması pek mantıklı gelmiyor bana.
Anadolu'da da birçok iş imkanı var ama beğenmiyorlar. En basitinden Gaziantep'in sanayisi sürekli gelişiyor. Şimdi organizeye sanayi 4 ve 5 kuruluyor.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Seçim zamanında Binali Yıldırım deprem toplanma alanları çoğaltılacak demişti. Chplilerden ise gereksiz diyerek karşılanmıştı. Chpli vatandaşlar da öyle diyordu.
He... Ben tam tersi anladım.

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
yalan uzerıne kurulu bır sıstemın neyını tartısıyorsunuz kım gelse aynı hep aynı sey sıyaset = YALAN ;)
bir söz vardı tam hatırlamıyorum ne kadar iyi yalancıysan o kadar iyi siyatsetçisin diye öyle bir şey di

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,614
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Sayın Ekrem İmamoğlu bir vattini daha bozdu maalesef.

Sözü geçen vaat;
'Ben, çocuklarımız için daha iyi bir geleceğin mümkün olduğunu biliyorum. Bu gelecek, parklar, trafiksiz sokaklar, oyun merkezleri, sağlıklı bir çevre ve gıda, eşit ve nitelikli eğitim olanakları gibi yatırımlara öncelik vermeye bağlı.

İstanbul' da park ve deprem toplanma noktalarını ihaleye çıkardı.

İşte Üzüm Üzüme Baka baka kararır
kim üzüm kim kararan belli değil ama :)

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
istanbula iş için gelen ailelere anadoluda herhangi bir şehirde iş imkanı kurulması taraftarıyım yoksa bu iş böyle olmaz yüz ölçümü küçük olan bir şehirde 16 milyon insanın yaşaması pek mantıklı gelmiyor bana. BU arada herhangi bir menfaatiniz yoksa partizanlık yapmayın haklı kimse ülkenin yararına hangisi yararlı olursa o kişiyi tercih edin türkiye gibi bir ülkede partizanlık yapmak şapşallıktır.
Partizanlık yapmıyorum. Gerekli yerde övüyorum gerekli yerde batırıyorum. Amacım millet kusursuz diyor hani dört dört başkan diye. Onlara gerçeği gösteriyorum. Keşke 80 tane Mansur başkanımız olsa. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

iskan: insanları bir yere yerleştirme, yurtlandırma.
Şuan Antep'e çok fazla çalışacak insana ihtiyaç duyuyor. Fabrikaları geziyorum. Gezdiğim fabrikaların %60 işçi arıyor ama bulamıyor. İmkanlar da iyi. Şimdi işçiler daha rahat iş yerine gitsin diye. Sanayi bölgelerine giden metro hattı yapıldı.

efesnmezz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Efe
Partizanlık yapmıyorum. Gerekli yerde övüyorum gerekli yerde batırıyorum. Amacım millet kusursuz diyor hani dört dört başkan diye. Onlara gerçeği gösteriyorum. Keşke 80 tane Mansur başkanımız olsa. :D
Partizanlık yapıyorsun demedim toplu bir şekilde insanlara siyasi konuda bir öneride bulundum.

LahmatsuDcr

80+ Silver
Ben İmamoğlu bu sorunları çözerdi demiyordum. Neredeyse 20 milyon insanın yaşadığı orta büyüklükteki bir şehri sadece belediyeye bağlamak çok saçma. Sırf muhalefet parti olduğu için AKP belediyesinin aldığı desteğin 3/1'ini anca alabiliyor. İstanbul'da bence belediye olmamalı. Direk devlet bakmalı. 20 milyon insanın sorunu belediye başkanı olarak kimi koysanız çözemez.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
İnsanlarin her türlü zayif noktasini kullaniyorlar bu aralar popüler olan kadin erkek eşitliğini kullandi ve erkek makinistler işten cıkarilip kadin makinistler alındı. Daha önceden alınan işciler cıkarılmayacak dendi kıyım olmayacak dendi ibb binasinin önünde aylarca eylem yapıldı işten bazi insanlar cıkarıldı eline çok büyük firsat geçmiş sen absürt işlerle ugraş aman faydan dokunmasın. Kimse para demesin istanbul birçok ilin toplamindan daha fazla kazançı var kendi kendine döner.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Ben İmamoğlu bu sorunları çözerdi demiyordum. Neredeyse 20 milyon insanın yaşadığı orta büyüklükteki bir şehri sadece belediyeye bağlamak çok saçma. Sırf muhalefet parti olduğu için AKP belediyesinin aldığı desteğin 3/1'ini anca alabiliyor. İstanbul'da bence belediye olmamalı. Direk devlet bakmalı. 20 milyon insanın sorunu belediye başkanı olarak kimi koysanız çözemez.
Mansur başkan nasıl yapıyor o zaman? Adam çok iyi yönetiyor. İmamoğlu'nun destek alamamasının sebeplerinden birisi muhalefet partisi olması ama projeleri saçma olduğu için destek çıkılmıyor. Hadi destek çıkılmıyor anladım ama o kadar şeye zam yaptı. Tüm derneklerin desteğini kesti. Ya oradan gelen paralar nereye gidiyor?

LahmatsuDcr

80+ Silver
Dini değerlere saygısızlık.
Mansur başkan nasıl yapıyor o zaman? Adam çok iyi yönetiyor. İmamoğlu'nun destek alamamasının sebeplerinden birisi muhalefet partisi olması ama projeleri saçma olduğu için destek çıkılmıyor. Hadi destek çıkılmıyor anladım ama o kadar şeye zam yaptı. Tüm derneklerin desteğini kesit. Ya oradan gelen paralar nereye gidiyor?
5 milyon ile 20 milyon bir mi? Mansur Yavaş zaten Allah'ımdır inşallah cb adayı olur. 2030'de seçimler Ekim gibi yapılırsa oy da atabileceğim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,726
Üyeler
142,166
Son üye
Rmznsvn
Top Bottom