Neler Yeni

İnce Hesap Büyük Hata !

Sirwenshi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Alperen DEYNEKLİ
İnceHesap'tan XFX RX5500XT Satın Aldım ve Bana Gelen Ürün RX570 Bu Şaka Değil mi Yaptıkları Hataya Bakar mısınız? İnanamıyorum Dalga Geçiyorlar Sanırım Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak İşkence!

Son düzenleme:

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
İnceHesap'tan XFX RX5500XT Satın Aldım ve Bana Gelen Ürün RX570 Bu Şaka Değil mi Yaptıkları Hataya Bakar mısınız? İnanamıyorum Dalga Geçiyorlar Sanırım Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak İşkence! İnceHesaba Güvenmeyiniz!!!

Yoğunlukta karışmış olabilme olasılığı çok yüksek. Toplu satışlarda olabilecek hata. İade gönderin.

Sirwenshi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Alperen DEYNEKLİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
İnceHesap'tan XFX RX5500XT Satın Aldım ve Bana Gelen Ürün RX570 Bu Şaka Değil mi Yaptıkları Hataya Bakar mısınız? İnanamıyorum Dalga Geçiyorlar Sanırım Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak İşkence! İnceHesaba Güvenmeyiniz!!!
Verdiğin siparişin detayını ve gelen ürünün görselini görseydik keşke.
Eklersen seviniriz. Yoksa konu iptal.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,109
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Tek bir hatada bütün çalışanları ve firmayı nasıl bu kadar rahat "güvenilmez." kulpunu takabiliyorsunuz anlamadım.
Orada çalışanlarda bir insan ve karışıklık olmuş olabilir. Söyleyin faturanızı gösterin düzeltirler.

Seloerdem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Selahattin
Dostum muhakkak karışmıştır bak faturada ne yazıyor ona göre iade edebilirsin hiç sıkıntı olmaz yoğun çalışıyorlar çünkü öyle direk güvenilmez diyip milletin kafasını karıştırma dünyanın alışverişi yaptım hiç sıkıntı yaşamadım eminim ki seninki de karışmıştır müşteri hizmetleri ile görüş değişim yada iade talep et sıkıntı çıkarmazlar

Sirwenshi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Alperen DEYNEKLİ
Tek bir hatada bütün çalışanları ve firmayı nasıl bu kadar rahat "güvenilmez." kulpunu takabiliyorsunuz anlamadım.
Orada çalışanlarda bir insan ve karışıklık olmuş olabilir. Söyleyin faturanızı gösterin düzeltirler.
Hocam Ram Falan Olsa Gerçekten Takmayacağım Ama Ekran Kartı Farkındasınız Sanırım Bu Kişiseldir Ben Güvenilmez Diyorum Siz Hala Güvenebilirsiniz Bu Size Kalmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum muhakkak karışmıştır bak faturada ne yazıyor ona göre iade edebilirsin hiç sıkıntı olmaz yoğun çalışıyorlar çünkü öyle direk güvenilmez diyip milletin kafasını karıştırma dünyanın alışverişi yaptım hiç sıkıntı yaşamadım eminim ki seninki de karışmıştır müşteri hizmetleri ile görüş değişim yada iade talep et sıkıntı çıkarmazlar
Sorunda Burada Ya Faturaya Bakmadan mı Yollamışlar Faturada RX5500XT Yazıyor. :)

KTimur

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siteler çok yoğun çalışıyor inanılmaz bir alışveriş trafiği var bir hata olabilir,evet güzel bir olay değil ancak tek bir hatada kos koca siteye,firmaya ''güvenilmez'' diyemezsiniz.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,176
İsim
Jarvis-M
fotoğraf nerede yoksa ban yiyebilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular