Neler Yeni

İnce hesap güvenilir mi?

VuenxFA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muzaffer Altınok
Instagram
fa.muzaffer
Steam
FA
Dostlar geçenlerde yeni bir sistem alacağımı söylemiştim, alınır mı diye size sormuştum bir kaç sebepten ötürü sipariş edemedim bilmiyorum şimdide sipariş eder miyim. Her neyse, ince hesap için baya çok şikayet gördüm geneli kargo ama üründe de sıkıntısı olanlar var (farklı ürün, arızalı ürün vb.) çok kararsız kaldım. Alacağım sistemde 8.3k fiyatı az değil yani, Monitörüde özelleştirip ekledim onunla beraber toplam fiyatı 8.3k. Daha önce sistem alanınız var mı güvenip alayım mı o siteden?
Sistem:
Screenshot_2020-04-14-01-28-13-284_com.android.chrome.jpg

Sistem iyi mi bu arada psu falan yeterli olur mu, onu da yazarsanız çok makbule geçer 😊

Ekler

• Screenshot_2020-04-14-01-28-13-284_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-04-14-01-28-13-284_com.android.chrome.jpg
    547.3 KB · Hit: 56

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Evet güvenilir ve sistemde gayet iyi hayırlı olsun

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
İncehesap güvenilirdir daha önce bir çok kez alışverişim de oldu. Sistem de fena değil ama ssd'yi 190Tl farkla samsung yapın adata su630 kronik sorunlu. Ayrıca güç kaynağını xigmatek yapmanıza gerek yok. Fsp gayet kaliteli yükseltecekseniz Cougar 700w yapmanız daha mantıklı olur.

BALANCE

80+ Bronze
Dostlar geçenlerde yeni bir sistem alacağımı söylemiştim, alınır mı diye size sormuştum bir kaç sebepten ötürü sipariş edemedim bilmiyorum şimdide sipariş eder miyim. Her neyse, ince hesap için baya çok şikayet gördüm geneli kargo ama üründe de sıkıntısı olanlar var (farklı ürün, arızalı ürün vb.) çok kararsız kaldım. Alacağım sistemde 8.3k fiyatı az değil yani, Monitörüde özelleştirip ekledim onunla beraber toplam fiyatı 8.3k. Daha önce sistem alanınız var mı güvenip alayım mı o siteden?
Sistem: Alıntıyı görüntüle
Sistem iyi mi bu arada psu falan yeterli olur mu, onu da yazarsanız çok makbule geçer 😊
Psu felan güzel👍 Siteye bişey demiyorum zaten👍 13K’yı geçkin alısveriş yaptım. Sorun olmaz🤙

VuenxFA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muzaffer Altınok
Instagram
fa.muzaffer
Steam
FA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İncehesap güvenilirdir daha önce bir çok kez alışverişim de oldu. Sistem de fena değil ama ssd'yi 190Tl farkla samsung yapın adata su630 kronik sorunlu. Ayrıca güç kaynağını xigmatek yapmanıza gerek yok. Fsp gayet kaliteli yükseltecekseniz Cougar 700w yapmanız daha mantıklı olur.
Ne gibi sorun yaratır bana 1 kuruş dahi çıkabileceğimi sanmıyorum çünkü vade farkı var taksitte.

BURAK1998

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
FREEDOM
güvenilir site uber sistem aldım hiç bir sorun olmadı sadace kargo geç geldi

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Ne gibi sorun yaratır bana 1 kuruş dahi çıkabileceğimi sanmıyorum çünkü vade farkı var taksitte.
Yavaş yazma ve sonradan sıkıntı çıkarma gibi problemlere sahip. Karar sizin genelde değişim yapıyorlar ama uğraşıp uğraşmamak size kalmış.

VuenxFA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muzaffer Altınok
Instagram
fa.muzaffer
Steam
FA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Psu felan güzel👍 Siteye bişey demiyorum zaten👍 13K’yı geçkin alısveriş yaptım. Sorun olmaz🤙
Bir şey daha soracağım şimdi fark ettim de işlemci ve anakarta girdiğimde ürün geçici olarak temin edilememektedir diyor. Bu sistemi alırsam onların gelmesini mi bekleyeceğim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Cankut Kalaycı
Gözün kapalı güvenebilirsin siteye için rahat olsun (y) şimdiden hayırlı olsun.

Bir şey daha soracağım şimdi fark ettim de işlemci ve anakarta girdiğimde ürün geçici olarak temin edilememektedir diyor. Bu sistemi alırsam onların gelmesini mi bekleyeceğim?

Sanırım evet.

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
Ben sistem alırken benim işlemcide temin edilememektedir diyordu ama siparişi verdikten ertesi günü montaja başlanmıştı sanırsam sistemler için ayrı stok koyuluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
𝓑𝓮𝓭𝓲𝓻𝓱𝓪𝓷 𝓢𝓮𝔂𝔂𝓲𝓭𝓸ğ𝓵𝓾
Sistem: Alıntıyı görüntüle
site güvenilir

Label_12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ertuğrul Yahya Himmet
Ben alışveriş yaptım monitör vs kulaklık hiçbir sorun yaşamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri