Neler Yeni

İNCE HESAP REZİLLİĞİ

canemirr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Can
Arkadaşlar merhaba geçen hafta salı günü ince hesaptan Asus vento oyuncu kasası aldım. Kasa elime ulaştığında üst panel kapak dişleri kırık geldi ve kutuda ezilmeler mevcuttu. Aradığım da bizden kaynaklı değil kargodan tutanak tutturmanız gerek tutanak olmazsa bir şey yapamayız dediler. Neyse bi koşu gittim kargoya sağolsunlar yardımcı oldular ertesi gün geri gönderdik kasayı. Perşembe günü kasa ellerine ulaşmış aradığımda ürün geldikten 24 saat sonra işleme konulacak yarın arayın dediler, cuma günü aradım 48 saat sonra işleme alınıyor dediler, cumartesi arayın Bilgi veririz dediler gene aradım pazartesiye sarktı. Bugün aradğımda ise kasanın hala işleme alınmayıp ürünün markasının servisine gönderilirip test kontrol olacakmış. SIFIR KULLANILMAMIŞ ELİME KIRIK GELEN ÜRÜN GARANTİYE KONTROLE GİDECEKMİŞ! Ve bunun 20 gün iş günü süresi varmış.şuan sistemim herşeyim hazır sadece bi kişinin sorumsuzluğu ve firmanın arka çıkmayışından dolayı kullanamıyorum hiç bir şeyimi. Ben yandım siz yanmayın..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,784
Üyeler
150,349
Son üye
üzgünminibüs
Top Bottom