Neler Yeni

İnce Hesaptaki 38000 TL'ye Hazır Sistem Alınır Mı?

sp24t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Samet Cengiz
Benimde geçmek istedğim kart rx6800xt veya 6900xt çok güçlü kartlar fiyatına göre bütçem biraz biriksin bende alıcam alacağın hangi model shappire ise dikkatli ol
Mesaj otomatik birleştirildi:

Derece normal fps bakma valo da işlemci kaynaklı oyun o

Furmark testi full ekran da 5 dakika üzerinde 77-78 bulmuyorsa fan %65 üstüne çıkmıyorsa iyi
Kanka yani dedigin ubi yapcam 6900xt alcam 13000 bine islemci 7500f alcam rami gskill 2x16 6000 mhz cekerim ama anakart ssd psu ne alcam bilmiyom

Merc serisi görünüş olarakta çok güzel bi kart min 650w olması gerek 650 üstü kurtarır
Tamamdir

Valorant işlemci odaklı bir oyun, ekran kartı kullanımı %40'ı bile geçmemiştir. Satın alım tarihi çok eski olmayan, garantisi hala devam eden bir kart alacaksanız alın. 6000 serisi kartlarda çok fazla mining yapıldı, yalan söyleme ihtimali çok yüksek.
rx serisin de garantili bulması için 6700xt alması lazım onların da garanti süreleri azalan çok kart var

sp24t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Samet Cengiz
AMD kendi sitesinde 850w öneriyor, 6000 ve rtx 3000 serisi çok fazla güç tüketiyor birde.
Kanka ben 1 ay once 7900 greye 750 watt yetiyo diyolardi ve ben 1 ay once 60kya sistem alicamtim mantiksiz buldum okadar vermeyi bu butceye dustum zaten sanki cyberpunk27 tarzi oyunlar oynicam fps falan takilcam

Ekler

• 1721572536872.png
    1721572536872.png
    34 KB · Hit: 8
Kanka ben 1 ay once 7900 greye 750 watt yetiyo diyolardi ve ben 1 ay once 60kya sistem alicamtim mantiksiz buldum okadar vermeyi bu butceye dustum zaten sanki cyberpunk27 tarzi oyunlar oynicam fps falan takilcam
7900 gre güç tüketimi 260w
6900xt güç tüketimi 300w
sayılar arttıkça güç tüketimi artmıyor, 7000 serisi ve rtx 4000 serisi hem güç tüketimini azalttı hem performansı arttırdı. Bu sayede hem daha da serin çalışıyorlar.

sp24t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Samet Cengiz
rx serisin de garantili bulması için 6700xt alması lazım onların da garanti süreleri azalan çok kart var
Garanti suresi bitti demisti 6900xtli arkadas bu sene basinda bitmis bana video atti kendi kullaniyordu iste valo oynarken falan atti ben alicagimdada adamla goruntulu konusuo oyun testi yaptiricam

2.ele bilgili birisine danışmadan yada düzgünce öğrenmeden girilmemeli bu tarz konularda.
kart temizse alınır 2.el kötüleyensin sanırım bende 2-3 aya alıcam

Garanti suresi bitti demisti 6900xtli arkadas bu sene basinda bitmis bana video atti kendi kullaniyordu iste valo oynarken falan atti ben alicagimdada adamla goruntulu konusuo oyun testi yaptiricam
2.el alırken bilgisayarcı veya toplu satıcılardan uzak dur ev kullanıcısın dan almaya çalış

Test imkanı veriyorsa kartına güveniyor sıkıntısı yok diyorsa değerlendirilir dikkat et o kartlar büyük ve kaslı duruyor ona uygun kasa seç kasan geniş olsun

sp24t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Samet Cengiz

2.el alırken bilgisayarcı veya toplu satıcılardan uzak dur ev kullanıcısın dan almaya çalış
Tamamdır kargolaticak yani ben guvendim adam atti herseyi kendi kullaniyor ev kullanicisi adam kendisi beyaz sisteme gecicek o yuzden satiyormus ekran karti siyah diyer herseyi beyaz adamin oyun testide yaptiricam guvendim sahsen ssd ne alayim aga ssdlerde pahalanmis psu markalarini bilmiyorum yokmy oneri anakartta onerin

Test imkanı veriyorsa kartına güveniyor sıkıntısı yok diyorsa değerlendirilir dikkat et o kartlar büyük ve kaslı duruyor ona uygun kasa seç kasan geniş olsun
Akvaryum kasa aliyom

Zoko king diye bi akvaryum kasa var onu alcam daha once alan 4 5 kisiye sordum kasayi memnunlarmis o yuzden onu alicam

Tamamdır kargolaticak yani ben guvendim adam atti herseyi kendi kullaniyor ev kullanicisi adam kendisi beyaz sisteme gecicek o yuzden satiyormus ekran karti siyah diyer herseyi beyaz adamin oyun testide yaptiricam guvendim sahsen ssd ne alayim aga ssdlerde pahalanmis psu markalarini bilmiyorum yokmy oneri anakartta onerin

Akvaryum kasa aliyom
Akvaryum kasa iyidir dediği gibiyse alınır hayırlı olsun usta ssd olarak bence 1tb m2 al bakayım bi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,904
Üyeler
151,631
Son üye
CanberkM
Top Bottom