Neler Yeni

incehesaba büyük isyan kapida

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Herkes mağdur olduğunu düşünüyor ince hesaptan hic bir açıklama yok büyük şeyler olabilir
Ben malesef ki El Capitan alacağım. Beklerim benim için sıkıntı yok, ama eğer 1 ay bekleyip kargom arızalı gelirse çok fena yaparım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
Ben malesef ki El Capitan alacağım. Beklerim benim için sıkıntı yok, ama eğer 1 ay bekleyip kargom arızalı gelirse çok fena yaparım.
Hocam istersen bir araştır. Biz yandık sen yanma. Aynı paraya rtx2060 ve i59400F istemelr var hemde 7 iş günü garantili teslimat.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Hocam istersen bir araştır. Biz yandık sen yanma. Aynı paraya rtx2060 ve i59400F istemelr var hemde 7 iş günü garantili teslimat.
İşlemci yönünde 3600 ün 9400f karşısında çok daha iyi olduğunu sanıyorum. Ben inanıyorum kargoma bişey olmayacağına ama. İçimdeki hisler hep "ya?" diyor.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Aman diyim ekranı,fareyi ayrı almayın adamlar kasayı göndermiyorlar . iade süresi geçer test etmeden. Tek bir siparişte alın hepsini o zaman göndermiyolar hepsi hazır olana kadar. Bu süreçte iptal etme şansınız olur.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Aman diyim ekranı,fareyi ayrı almayın adamlar kasayı göndermiyorlar . iade süresi geçer test etmeden. Tek bir siparişte alın hepsini o zaman göndermiyolar hepsi hazır olana kadar. Bu süreçte iptal etme şansınız olur.
Ekranı başka siteden almam gerekiyor malesef ki. Malum,stoklarında bir tane bile AOC 24G2U yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve hala bekliyorum..
Üzücü.

cgtytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Çağatay Turan
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Atacem Atik
bence biraz sakin olabilirsiniz eğer bi durum olursa tükitici haklarına başvurabilirsiniz zaten biraz geç gönderiyodu incehesap bide corona yüzünden gecikme olmuş olabilir. belkide ithalatta sıkıntı yaşıyolardı çünkü dünyaca büyük bi durumla karşı karşıyıyayız

Top Bottom