Neler Yeni

Yardım İncehesap değişim istenilen ürünü iade etti

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI

Wilot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Alp Kaan CEYLAN
Belki garantiden gelen karar kağıdının görüntüsünğ isteyebilirsin, her marka aynı mıdır bilmiyorum fakat asusa monitör göndermiştim ve Ek-4 diye bir kağıt gönderdiler kağıtta para iadesi veya değişim olarak istediğimin yapılması yazıyordu zamanında rx570 için qp bilişim değişim veya tamir değil direkt iade yapılacağını söylemişti direkt iade almıştım pişmanım şuan monitör içinde garanti süresinde gönderilen kağıt iade veya değişimi benim seçebileceğim yönündeydi

05.09.2023 tarihinde inchesaptan 2077tlye alığım (şu an amazonda 2590tl) kablolu razer deathadder v3 mousu değişim talebiyle kesinlikle ve kesinlikle iade istemiyorum yazarak servise gönderdim ancak 17 gün sonra para iadesi yapılcağına dair mesaj attılar ben iade istemiyorum ne yapmalıyım .
not: hepsiburadadan almıştım 1500tlsini hepsipara denilen hediye çeki gibi bişey ile ödemiştim bunun iadesi nasıl olur.

İlgili konu:https://forum.donanimarsivi.com/konu/razer-dav3-mouse-garantiye-yolladim.995975/
İnce hesap'ın satış ve onarım yeri evime 15 20 dk daha önce kulaklık almıştım ilkinde kendim gönderdim tamir edildi 1 hafta içinde geri gönderildi tarafıma fakat dip ses sorunu vardı bu sefer kendim götürdüm epeyce oyaladilar onarım merkezinde biraz hir çıkarınca hemen yardımcı olup almış olduğum ürünün en üst versiyonunu vererek hallettiler problemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
muhammet emin çetinkaya
beyler garanti belgesini servise yollamıştım garanti belgesi olmadan thhye başvurabilirmiyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,319
Üyeler
156,759
Son üye
ceronemo
Top Bottom