Neler Yeni

İncehesap gaming gecesi

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İtopya da da kronik sorunlu Ssd var teknobiyotik de de kronik sorunlu Ssd var.
Bunun nesi saçma?

Ben Rex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Utku Tuncer
mouse pad koydular bide 2 tane onuda ekleyelim

Ben Rex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,182
İsim
Utku Tuncer

erdem5478

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Erdem Sertkaya
hocam hazır sistemlerden daha ucuza denk geliyor mu?
Ben donanım arşivinin videosunu çekip sınırlı stok dediği md1 da sistemleri haricinde daha ucuz hazir sistemler görmedim md2yi beklemenizi veya gaming gecelerinden (fiyatları diğer sitelerle karşılaştırarak) almanızı öneririm. 8k bütçe ayırmıştım gaming geceleriyle birlikte neredeyse sistemim 9-9.5 klık bir sistem oldu. Monitörümde 1 adet minnak ölü pikselim var sadece :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ferhat Büyüktuna
Ben donanım arşivinin videosunu çekip sınırlı stok dediği md1 da sistemleri haricinde daha ucuz hazir sistemler görmedim md2yi beklemenizi veya gaming gecelerinden (fiyatları diğer sitelerle karşılaştırarak) almanızı öneririm. 8k bütçe ayırmıştım gaming geceleriyle birlikte neredeyse sistemim 9-9.5 klık bir sistem oldu. Monitörümde 1 adet minnak ölü pikselim var sadece :(
anladım çok güzel, md2 da sistem ne zaman gelir bilgin var mı söylentiler falan

ahenk'

80+ Silver
Uygunsuz dil
Hepsino anlarim adamlar koyabilir de su kulaklik standina bu kadar para nasil verirler 700 TL dior yaziktor gunahtir. 50 TL ye alsan nolacak 500tlye alsan nolacak. İsraf toplumuyuz
Dostum iyi misin ? Nabza göre şerbet, bütçem vardır gider 700 TL veriri alırım. Ne alaka ???
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfır önem arz eden olmasi ya da olmamasi gerek bir ürünle araba karsilastirmasi :) bu luks degil luzimsuzluk g*tünde isik yaniyor bi parcanin olay bundna ibaret fazlasi yok:)
Dostum apt*lsın 😳

Top Bottom