Neler Yeni

İNCEHESAP GÜVENİLİRMİ ???

THOR1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
poyraz donat
incehesap güvenilir mi? sanal alışveriş gibi şeylerde kaygılarım var incehesap bu konuda güvenilir mi? kargolama iyi mi? güvencesi varmı sistemler test edilerekmi gönderiliyo müşteri memnuniyeti nasıl acaba??

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,618
İsim
Selim
incehesap güvenilir mi? sanal alışveriş gibi şeylerde kaygılarım var incehesap bu konuda güvenilir mi? kargolama iyi mi? güvencesi varmı sistemler test edilerekmi gönderiliyo müşteri memnuniyeti nasıl acaba??
İncehesap güvenilir firma ama illa ki sorunlar yaşarsın

BabaYaga89

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Selim
Ben cok alisveris yaptim bir kere bir monitor geldikten 3 ay sonra ariza yapti onun da yenisini gonderdiler servis surecinden sonra. Baska problem yaşamadım ama taksit oranları bi tuhaf. Peşin fiyatina yok mesela taksit. Gaming gecesi muhabbeti guzel. Iyi firsatlar oluyo

THOR1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
poyraz donat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İncehesap güvenilir firma ama illa ki sorunlar yaşarsın
ne gibi sorunlar ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben cok alisveris yaptim bir kere bir monitor geldikten 3 ay sonra ariza yapti onun da yenisini gonderdiler servis surecinden sonra. Baska problem yaşamadım ama taksit oranları bi tuhaf. Peşin fiyatina yok mesela taksit. Gaming gecesi muhabbeti guzel. Iyi firsatlar oluyo
evet peşin fiyatına taksit olmaması bence de tuhaf bir şey

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,618
İsim
Selim
ne gibi sorunlar ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet peşin fiyatına taksit olmaması bence de tuhaf bir şey
Klasik tüm kargo ile alışveriş yapılan platformlarda oluşan küçük hatalar yani bunu amazonda yapar diğerleri de yapar

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
708
İsim
Sercan SAYİT
Site güvenilir ama hangi siteden ne alırsanız alın gelen siparişleri video kaydı ile açıp sorunlar karşısında kendinizi bir nebze olsun koruma altına alın ki sorun yaşarsanız ispat etme şansınız olsun.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
umut şahin
kesinlikle güvenilir bir firmadır ben bu güne kadar bir çok alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım yine de kargoda ürünün hasar görme ihtimaline karşılık paketi açarken videoya alın

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Emir Kara
kankam bedava ürün verseler almam parasını verdiğim ürünü almak için 1 haftadır uğraşıyorum kesinlikle kargon evine gelmiyor

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,523
İsim
Deniz Bey
15 bin liraya yakın ayrı ayrı farklı zamanlarda alışverişim oldu gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin, incehesap,itopya,vatan,amazon hepsiburada,gelbura,gamingen,siinerji,tebilon, gibi sitelerden alabilirsin hep hepsinden bişiler almışımdır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,579
Üyeler
157,967
Son üye
Fleaxy
Top Bottom