Neler Yeni

Yardım incehesap monitor iade 38.000tl

Zexius

80+ Bronze
Arkadaşlar 11.06.2024 tarihinde incehesaptan 38.399tl ye
bu mönitörü aldım. Test ettim ölü pixel çıktı. temiz bir şekilde geri gönderdim. Mümkünse değişim değilse iade istedim tamam dediler servise vermişler.
28.06.2024 tarihinde bana hiç bilgi verilmeden tekrar göndermişler teslim aldım monitorü.
Aynı ürünü göndermişler ölü pixel duruyor değişim yok. Üstüne monitörün içinde vida tıkırdıyor hertarafı iz ben tertemiz vermiştim monitor sağlam durmuyo tutunca.

sitede geri iade seçeneğide yok ne yapacağım şimdi lütfen yardım edin
tüketici hakem heyetine nasıl başvuracağım bilen abiler yardım etsin nolur

kargoyu açmadan çekmiştim monitör çöp olmuş
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Senin monitörü çizmişler mi parmaklamışlar mıne yapmışlar belli değil içine etmişler sen gel 38 bin lira monitöre para bay sonra böyle bir manzarayla karşılaş rezalet.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,385
İsim
Oğuz Oğuz
Oled almak için erken. Amoled yanığı gibi yanıyorlar. Bunun önüne geçtiklerini vakit alınır.
12 saat aynı ekranda açık bıraktığım oluyor. Yanık falan olmadı. Yanık olması için parlaklığın hep %100 de olması lazım.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,522
İsim
Hacı
12 saat aynı ekranda açık bıraktığım oluyor. Yanık falan olmadı. Yanık olması için parlaklığın hep %100 de olması lazım.
Parlakliklari çok düşük zaten gündüz mecbur full parlaklık kullanmak zorundasın...

Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
berke can
Zaman kaybetmeden ilk iş Thh. Emsal kararı okursanız sevinirim...
açıkçası migros 750 liraya airfryer satarken de ilk iş thh dediniz gittik başvurduk 6 ay bekledik sonuç hüsran. onun yerine migrosa gidip durumu anlatsak en azından 50-100 liralık kupon veriyordu onu da alamadık :D ilk iş benim için hiçbir zaman thh olmaz artık, son çare olur..

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Mert
açıkçası migros 750 liraya airfryer satarken de ilk iş thh dediniz gittik başvurduk 6 ay bekledik sonuç hüsran. onun yerine migrosa gidip durumu anlatsak en azından 50-100 liralık kupon veriyordu onu da alamadık :D ilk iş benim için hiçbir zaman thh olmaz artık, son çare olur..
Adamlar iade/değişim kabul etmiyor konudaki mesajları okuduysan ikinci kez monitör geri geldi.
Thh'ye vermeyip ne yapmasını bekliyorsun daha ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
berke can
Adamlar iade/değişim kabul etmiyor konudaki mesajları okuduysan ikinci kez monitör geri geldi.
Thh'ye vermeyip ne yapmasını bekliyorsun daha ?
hocam şu anda versin zaten ona ben bişi demiyorum ama konuyu açar açmaz thh diyenlere istinaden onu soyledım herhangi bir sorunda ilk iş değil en son iş (tıpkı bu arkadaşın yaptığı gibi) yaparsanız sizin için daha avantajlı olabilir çünkü thh en erken 4-6 ay bekletiyor teknik servisler ise max 20 gün mesela.. markadan markaya değişir deepcool markası sorunsuz ürünü bile kullanıcı isteği ile değişim yaparken bazıları da bu konuda olduğu gibi illa seni thhye yönlendirmek zorunda bırakıyor..

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Mert
Arkadaşlar 11.06.2024 tarihinde incehesaptan 38.399tl ye
bu mönitörü aldım. Test ettim ölü pixel çıktı. temiz bir şekilde geri gönderdim. Mümkünse değişim değilse iade istedim tamam dediler servise vermişler.
28.06.2024 tarihinde bana hiç bilgi verilmeden tekrar göndermişler teslim aldım monitorü.
Aynı ürünü göndermişler ölü pixel duruyor değişim yok. Üstüne monitörün içinde vida tıkırdıyor hertarafı iz ben tertemiz vermiştim monitor sağlam durmuyo tutunca.

sitede geri iade seçeneğide yok ne yapacağım şimdi lütfen yardım edin
tüketici hakem heyetine nasıl başvuracağım bilen abiler yardım etsin nolur

kargoyu açmadan çekmiştim monitör çöp olmuş
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

hocam şu anda versin zaten ona ben bişi demiyorum ama konuyu açar açmaz thh diyenlere istinaden onu soyledım herhangi bir sorunda ilk iş değil en son iş (tıpkı bu arkadaşın yaptığı gibi) yaparsanız sizin için daha avantajlı olabilir çünkü thh en erken 4-6 ay bekletiyor teknik servisler ise max 20 gün mesela.. markadan markaya değişir deepcool markası sorunsuz ürünü bile kullanıcı isteği ile değişim yaparken bazıları da bu konuda olduğu gibi illa seni thhye yönlendirmek zorunda bırakıyor..

Zaten konu sahibi ilk mesajında durumu özetlemiş. Monitör geri gelmiş ve ne değişim ne de iade kabul etmemişler. (14 günlük cayma hakkı bulunmasına rağmen) Bunun üzerine tekrar talepte bulunduğu halde, işi yine yokuşa sürmüşler. 600 TL'lik airfry için elbette ilk etapta Thh ile uğraşın demem ama bu monitörün 38.000 TL'lik rakamından dolayı satıcının da, aracının da yokuş yapacağı zaten belli. Vakit kaybetmeden Thh'ye git diyen ilk kişi de benim. Ne yazık ki ülkemizde bu işler bu şekilde yürüyor. Müşteri memnuniyeti adına girişimde bulunan firmalar yok denecek kadar az. Buradaki asıl sıkıntı, arkadaşın "14 günlük yasal cayma hakkı" bulunmasına rağmen, bu hakkı gasp etmeleri.

mea554477

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Emin Akan
Bugün Tüketici hakem heyetinden aradılar.
Eve tebligat gelecekmis sonra ürünü incelemek için eve bilirkişi gelecekmiş. O inceledikten sonra ben haklımıyım haksızmıyim ona göre rapor gelcekmiş. Bu süreç 3 ay kadar sürer dedi.
Bekleyeceğim bakalım ne olacak

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Mert
Bugün Tüketici hakem heyetinden aradılar.
Eve tebligat gelecekmis sonra ürünü incelemek için eve bilirkişi gelecekmiş. O inceledikten sonra ben haklımıyım haksızmıyim ona göre rapor gelcekmiş. Bu süreç 3 ay kadar sürer dedi.
Bekleyeceğim bakalım ne olacak
Çok güzel haber. En büyük kozun "14 günlük cayma hakkını gasp etmeleri" bunu mutlaka dillendir dostum.
Ölü piksel vs. senin sorunun değil.

mea554477

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Emin Akan
Çok güzel haber. En büyük kozun "14 günlük cayma hakkını gasp etmeleri" bunu mutlaka dillendir dostum.
Ölü piksel vs. senin sorunun değil.
Teşekkür ediyorum yardımınız için konuyu devamlı güncel tutacağım lütfen takip edin

mea554477

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammed Emin Akan
5f3a9eb6-458f-4aa4-aaea-1e168f7883f9.jpg
431d6046-34f5-4725-b9da-8f7a866e672a.jpg

monitör geldi yeni bir sorun var paneli kaydırmışlar ve içindeki vida hala tıkırdıyor alamıyorum vidayı.
bu şekilde kullanırsam 2 gün sonra kısa devere falan olur elimde kalır kullanmıyacağım.
çizik diye geri yolladılar 1 tane çizik yok.
arkadaşın attığı msı servisini arayacağım bi.

plastokco

80+
Top Bottom