Neler Yeni

İncehesap Temmuz Hoşgeldin Zamları

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Halil
Arkadaşlar bir süredir ekran kartı olsun monitör olsun bazı parçaları takip ediyorum. Biraz önce incehesaba baktığımda şok oldum. Adamlar şuan ne kur arttı ne bişey oldu Temmuza hoşgeldin kampanyası yapmış geçen Asus Dual GeForce RTX 4070 SUPER 27 bin olan kart 29 bine çıkardılardı şimdide 35 bin yapmışlar MSI 28 bindi 31 bin yapmışlar MSI G274QPX 27″ buna bakıyordum 13 bindi 16.800 yapmışlar daha takip etmediğim kimbilir hangi ürünleri zam yaptılar önümüzdeki hafta gaming gecesinde eski normal fiyatına çekerler gaming gecesi derler indirim yaptık derler bu tarz firmaları görün arkadaşlar inanın yabancılar bile daha insaflı olm şuan ne değiştide anında bu kadar zam koyuyorsunuz sonra enflasyon söyle böyle böyle firmalar olduğu sürece işimiz zor..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle gördüğünüz zamlar varsa ifşalayın arkadaşlar yazık insanların kaç günde çalıştığı kazandığı paralara hiçbişey olmadan zam koyanları yazın yazık ya insanlara gerekli yerlerde görür inşallah gerekeni yaparlar.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,176
İsim
.
Arkadaşlar bir süredir ekran kartı olsun monitör olsun bazı parçaları takip ediyorum. Biraz önce incehesaba baktığımda şok oldum. Adamlar şuan ne kur arttı ne bişey oldu Temmuza hoşgeldin kampanyası yapmış geçen Asus Dual GeForce RTX 4070 SUPER 27 bin olan kart 29 bine çıkardılardı şimdide 35 bin yapmışlar MSI 28 bindi 31 bin yapmışlar MSI G274QPX 27″ buna bakıyordum 13 bindi 16.800 yapmışlar daha takip etmediğim kimbilir hangi ürünleri zam yaptılar önümüzdeki hafta gaming gecesinde eski normal fiyatına çekerler gaming gecesi derler indirim yapacaklarına tabi bu tarz firmaları görün arkadaşlar inanın yabancılar bile daha insaflı olm şuan ne değiştide anında bu kadar zam koyuyorsunuz sonra enflasyon söyle böyle böyle firmalar olduğu sürece işimiz zor..
Usta daha artar

Okan91

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Okan Öztürk
İnsanlara bu fiyatları alistiriyorlar sonrasında gaming gecesinde indirim adı altında normal fiyatda satıyorlar hepsi hikaye.
11 bin liraya gaming gecesinde 13700k aldım. Kutusundan çıkarmadım 10 gün bekledi. Sonra bir baktım. Sıradan bir günde 10500 liraya satıyorlar. Hemen tekrar sipariş verdim sonra digerini iadeye gönderdim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Gokhan kılıc
vatanda şuan fiyat ayarlaması yapıyor sanırım tüm sistemlerin fiyatı otamatik olarak 2-3 kat arttı yarın yeni fiyatları görüceğiz
1719784391338.png

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bak bu kasa biraz önce 1200 TL idi. Birden bire 2000 TL'ye çıkardılar ama teknosa üzerinden hala 1400'e satıyorlar. Incehesap kadar haysiyetsiz bir firma yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,893
Üyeler
156,541
Son üye
havix
Top Bottom