Neler Yeni

Indie Korku Oyunumuz MANIKA Steam'de!

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda
i5 12400f rtx 4060 la en yüksek ayarlar da oynayabilir miyim optimizasyonu nasıl olacak ve şimdiden hayırlı olsun.

Dahası  
i5 12400f rtx 4060 la en yüksek ayarlar da oynayabilir miyim optimizasyonu nasıl olacak ve şimdiden hayırlı olsun.
Tabii ki. Oyunun optimize edilmemiş hali bile şuanda RX 6600 XT ile ultrada oynanabiliyor. Çok teşekkürler.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Arda
Tabii ki. Oyunun optimize edilmemiş hali bile şuanda RX 6600 XT ile ultrada oynanabiliyor. Çok teşekkürler.
Bir an önce çıkmasını dört gözle bekliyorum sizden ricam lütfen 10 dolar 15 dolar fiyatlardan koymayın türk gencine incelemek için ufak fiyattan koyarsanız sevinirim sizi de anlıyorum ama abartı fiyat olmasın lütfen

Dahası  
Bir an önce çıkmasını dört gözle bekliyorum sizden ricam lütfen 10 dolar 15 dolar fiyatlardan koymayın türk gencine incelemek için ufak fiyattan koyarsanız sevinirim sizi de anlıyorum ama abartı fiyat olmasın lütfen
Ahahahaa tabii ki fiyatı o derecede olmayacak. Mena bölgesine tavuk döner dürüm menü fiyatı düşünüyorduk aslında :D. Fiyatını siz tahmin edin yani.

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Ne kadar korku oyunlarını sevmesemde size başarılar dilerim :D

dostveviski

80+ Bronze
oynanış 1 saat olursa adam oyunu bitirdikten sonra iade eder. Ayrıca hangi oyun motoru ile geliştirme yapıyorsunuz?

Dahası  
Beklemedeyim hocam inşallah erzurum gibi olmaz
Erzurum'un en büyük hatasının büyük konuşmak olduğunu düşünüyorum. Büyük konuşmayıp senelerdir güncellense bence çok iyi bir konumda olabilirdi.
Ne kadar korku oyunlarını sevmesemde size başarılar dilerim :D
Çok teşekkürler! Ucuz jumpscare kullanmadık belki bir göz atarsınız çıkış yaptığında.
oynanış 1 saat olursa adam oyunu bitirdikten sonra iade eder. Ayrıca hangi oyun motoru ile geliştirme yapıyorsunuz?
Oynanışı uzatmak için çalışmalara başladık bir kaç gün önce. Teşekkürler tavsiyeniz için. Unreal Engine 5.

The Semih

80+ Gold
Erzurum'un en büyük hatasının büyük konuşmak olduğunu düşünüyorum. Büyük konuşmayıp senelerdir güncellense bence çok iyi bir konumda olabilirdi.

Çok teşekkürler! Ucuz jumpscare kullanmadık belki bir göz atarsınız çıkış yaptığında.

Oynanışı uzatmak için çalışmalara başladık bir kaç gün önce. Teşekkürler tavsiyeniz için. Unreal Engine 5.
Unreal engine 5 denemek için kullandım, Lumen ayarı varmı oyununuzda bilmiyorum ama DX11 ve lumen olmazsa daha iyi olur. Bide oyunda FPS sınırlama ayarını koyarsanız ben çünkü Değişken FPS ile oyun oynayamıyorum 60 FPS lock ediyorum.

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
burak armağan
Çok teşekkürler! Uygun fiyatlı olarak yapacağız ya zaten maksimum tavuk döner dürüm menü fiyatı olur :).
şimdi tavuk döner dürüm menü fiyatı olacak demişsiniz ama dürüm zurna mı hatay mı olucak :)

Top Bottom