Neler Yeni

🧺İndirim Konusu Paylaşımı HK🧺

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,995
İsim
uwu
Değerli dostlar artık indirim konusu vs paylaşımı yapmayacağım belli başlı durumlardan dolayı çok fazla saçma sapan kişiler ve durumlar var bezdirdi beni...

uyarı vs yermiyim bilmiyorum ama halihazırda konu açarken herhangi bir çıkar gütmeden paylaşım yapıyorum bilen bilir bilmeyen zaten çamur at izi kalsın hesabı yapıyor alıştık onada bir konu açılıyor belli bir ay sonuna kadar sonra açıklanacak diyor soruyoruz ne zaman açıklanacak bir kaç kez belki unutmuştur vs diye insanlık hali ama verilen cevap taciz ediyorsun :/ halihazırda bir şey söyleyemez hale geldik ban yeriz vs diye

Alıntıyı görüntüle

Halihazırda forumda paylaşım yapan kişilerin geneli tesadüfen keşfetmis olduğum bir sosyal medya hesabından alintiyarak paylaşım yapıyor bu tarz durumlar paylaştıkça güzel zaten bilgiyi gizlemek bana saçma geliyor ben konusunu açarken reklama girdiği için sanırım uyarı yedim ama sıkıntı yok dediğim gibi bilgi paylaştıkça güzel halihazırda paylaşım yapan kişilere başarılar benden bu kadar dostlar
konuyu daha yeni gördüm bende diyorum hasta fln mı oldun diye düşündüm paylaştığın indirimler bende dahil onlarca insanın işine yaradı :peepokalp:

konuyu daha yeni gördüm bende diyorum hasta fln mı oldun diye düşündüm paylaştığın indirimler bende dahil onlarca insanın işine yaradı :peepokalp:
olum diye yorum yapana neden uyarı vs verilmez anlamış değilim halihazırda ben olum diye yazsam yöneticiye %10000000 ban veya uyarı bir şey yerdim fakat gel görki anlamıyorum neden halihazırda yaşımı belirtmeme gerek yok güzel dille diyorumki uslubuna dikkat et hala saçma sapan yorum yapıyor ve şikayet etmeme rağmen reddedildi diyor raporda

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,995
İsim
uwu
olum diye yorum yapana neden uyarı vs verilmez anlamış değilim halihazırda ben olum diye yazsam yöneticiye %10000000 ban veya uyarı bir şey yerdim fakat gel görki anlamıyorum neden
hocam bende anlamıyorum bazen benim mesajlarda videolu hakaret oluyor onlarda bir şey yok ama taş resminin yanına 'ak' yazmışım o uyarı yemiştim neyse bayadır uyarı yemiyorum daha fazla ifşa gerek yok ama sanırım bu botlardan da kaynaklanıyor

hocam bende anlamıyorum bazen benim mesajlarda videolu hakaret oluyor onlarda bir şey yok ama taş resminin yanına 'ak' yazmışım o uyarı yemiştim neyse bayadır uyarı yemiyorum daha fazla ifşa gerek yok ama sanırım bu botlardan da kaynaklanıyor
bot ile alakası olduğunu zannetmiyorum hocam modaretör bile etiketliyorum ama red yiyiyor rapor

JSezar

80+ Silver
olum diye yorum yapana neden uyarı vs verilmez anlamış değilim halihazırda ben olum diye yazsam yöneticiye %10000000 ban veya uyarı bir şey yerdim fakat gel görki anlamıyorum neden halihazırda yaşımı belirtmeme gerek yok güzel dille diyorumki uslubuna dikkat et hala saçma sapan yorum yapıyor ve şikayet etmeme rağmen reddedildi diyor raporda
böyle şeylerden rahatsız oluyorsan technopat sosyalde şansını demeni tavsiye ederim.DA forum bu konularda biraz gevşek.

Uygunsuz davranış
sonunda kesmiş sesini. uçuç' nays kupon tık hızı' papağanı. ben de forumdaki bu ferahlık neden diyordum. kuş yemini sen olmadan da alırız biz gözün arkada kalmasın ahaha. uçuçuçuçuçuçuç tıktıktıtktıtk hızı reyiz seni

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
sonunda kesmiş sesini. uçuç' nays kupon tık hızı' papağanı. ben de forumdaki bu ferahlık neden diyordum. kuş yemini sen olmadan da alırız biz gözün arkada kalmasın ahaha. uçuçuçuçuçuçuç tıktıktıtktıtk hızı reyiz seni
10 iq bir yorum

10 iq bir yorum
Ne 10u taş daha zekidir
Lütfen tasla kıyaslama hakaret oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Taşa
Haklısınız hocam
of of of laflara bak yıkıldım be :D puhauhauh laf soktuğunu düşünme seviyesine bak eşinize dostunuza sabır diliyorum yazık lan size

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Uygunsuz davranış
of of of laflara bak yıkıldım be :D puhauhauh laf soktuğunu düşünme seviyesine bak eşinize dostunuza sabır diliyorum yazık lan size
Kimse sana laf sokma cabasında değil ki sadece 10 iq olduğunu belirttim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,907
Üyeler
156,402
Son üye
Divi