Neler Yeni

Yardım İndirme yaparken internet kesiliyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmed
Modem linksys x6200
Normalde neredeyse internet hiç kesilmiyor ancak steam'den indirme yaparken çok sık internet kesiliyor ne yapmalıyım?

ConquerorXIV

80+ Gold
Modem linksys x6200
Normalde neredeyse internet hiç kesilmiyor ancak steam'den indirme yaparken çok sık internet kesiliyor ne yapmalıyım?
İnternet sağlayıcına arıza açtır alt yapına kim bakıyoraa gelsin kontrol etsin belki de bina eskiyse iç tesisat da sorun vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemden kaynaklı olabilir mi?

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Taha Kenan
Modemin eski model ise modemden kaynaklanır Wifi6 destekli modeme geçmeni tavsiye ederim bende yeni geçmiş birisi olarak cidden dünya varmış be dedim

Ben 2700 Liraya aldım geçen hafta 600 lira indirime girmiş direkt almalısın bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmed
Modemin eski model ise modemden kaynaklanır Wifi6 destekli modeme geçmeni tavsiye ederim bende yeni geçmiş birisi olarak cidden dünya varmış be dedim

Ben 2700 Liraya aldım geçen hafta 600 lira indirime girmiş direkt almalısın bence
Hocam internet 16 mbps
2024 aralıkda taahhüt bitiyor belki turknet'e geçebilirim 1000mbps turknet kendi modemiyle çok fark olur mu?

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Taha Kenan
Kankam internetinin hızın 16 mbps olsa bile iyi bir modemin sağladığı avantajlar çok fazla örneğin 3-5 kişi bağlanınca ping problemi yaşamıyorsun indirme vs. yaparken ping yaşamıyorsun kopma kesilme vs yaşamıyorsun. ayıreten çekim alanın çok fazla oluyor ben bu modemi aldım bahçede bile wifi çekiyor sen düşün

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmed
Hocam birde modemi kapatıp açıyorum kırmızı ışık yanıyor bir daha kapatıp açtığımda internet düzeliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmed
Sorun hala devam ediyor ne yapmalıyım?
Ve sadece Steam değil epic, riot hepsinde kesiliyor

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text
Binadaki internet altyapın kaç mbps destekliyor ve senin paketin kaç mbps aynı olay başıma geldi.

82 MBPS Bina desteklerken ben 100 MBPS Paket almıştım buna rağmen. yüke bindiği zaman internet anlık kesilmeler oluyordu.
30 Saniye 1 dakika arasında geri geliyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmed
67 diye hatırlıyorum
Paket 16mbps
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam birde snr margin değerine nasıl bakabilirim

Top Bottom