Neler Yeni

Çözüldü✓ Inno3D ekran kartı ile ASUS takas yapılır mı?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

hamzasrq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hamza
İki kart yakın seviye kartlarda olsa rtx 3060ti az da olsa daha güçlü ancak elinizdeki kartla wattman tarzı sorunlar yaşamadıysanız bence gerek yok hem rog strix gibi en üst seriden bi model hemde amd nin bahsettiği ama hala haber alınamayan fsr 3.0 çok yüksek ihtimal rx6000 serisinede gelecek yani bence bu etkenlerden dolayı takasa gerek yok ayrıca fazladan 500 TL de vrriyorsunuz yine de illa nvidia olsun diyorsanız takaslayabilirsiniz
Ben nvidia çok kullandım daha önce hiç bir sıkıntı çıkarmadı. amd kartıda 3aydır kullanıyorum şuana kadar ilk aldiğim zamanlarda oyundayken ekran durdu yaklaşık 5dk dondu olduğu yerde sonra açtım kapadım driver uygulamasi silinmişti ama önemli değil benim için

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,122
İsim
Ömer
aynen 2023 de sözde cıkacak fsr 3 gelince fark olmucak o cıkana kadar nvidia 3000 serisine dlls 3.5 u getirdi bile
3.5 gelicek ama f.g gelmedikten sonra pekte bir anlamı kalmiyacak yani fazla ümitlenmenin pek bir anlamı yok dlss 3.5 genel olarak 4000 serisi karlar için getiriliyor

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
aynen 2023 de sözde cıkacak fsr 3 gelince fark olmucak o cıkana kadar nvidia 3000 serisine dlls 3.5 u getirdi bile
dlss 3.5 rtx 3000 serisinede gelecek ancak rtx 3000 serisinde fg olamdığı için onlarda dlss 3.0 ın getirdiği fps artışları olmayacak pc hocasının bu postu detaylı özetlemiş istersen incele

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben nvidia çok kullandım daha önce hiç bir sıkıntı çıkarmadı. amd kartıda 3aydır kullanıyorum şuana kadar ilk aldiğim zamanlarda oyundayken ekran durdu yaklaşık 5dk dondu olduğu yerde sonra açtım kapadım driver uygulamasi silinmişti ama önemli değil benim için
Hocam hem alacağınız kartın garantisi yok hemde saydığım etmenler var ben yerinizde olsam bulaşmazdım adam minimum 2 sene kullanmış takas etmek saçmalık olur

hamzasrq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hamza
dlss 3.5 rtx 3000 serisinede gelecek ancak rtx 3000 serisinde fg olamdığı için onlarda dlss 3.0 ın getirdiği fps artışları olmayacak pc hocasının bu postu detaylı özetlemiş istersen incele

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam hem alacağınız kartın garantisi yok hemde saydığım etmenler var ben yerinizde olsam bulaşmazdım adam minimum 2 sene kullanmış takas etmek saçmalık olur
sıfır ürün yurt dışı

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar hali hazırda 3 aylık rx6650xt asus rog strix ekran kartım var . Inno3d 3060ti ekran kartına üstüne 500tl verip takas düşünüyorum ama marka, Ülkemizde diğer markalar gibi kullanılmadığı için abim takas yapmayalım diyor. Inno3d kullanıcısı bir arkadaş varsa yardımcı olurmu.
Bırak üstüne para vermeyi para alman gerek bu takasta. ROG Strix çok para eden bir seri ve kartın da 3060Ti den pek aşağı değil.

Top Bottom