Neler Yeni

Rehber İnno3d markası güvenilir mi? Alınır mı? Sıcaklık değerleri nasıl?

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2

İNNO3D MARKASI GÜVENILIR MI? ALINIR MI? SICAKLIK DEĞERLERI NASIL?​

Merhaba dostlar önceki rehberimiz de Palit markası hakkında konuşmuştuk. Bu rehberimiz de İnoo3d markası hakkında konuşacağız. İyi okumalar.
İnno3d markası güvenilir mi?
İnno3d markası Türkiye'ye yeni gelen, Amerika gibi ülkeler de çok satan bir firmadır. İnno3d Türkiye'ye yeni geldiği için çoğu insan bu marka'yı bilmiyor. Bilmediği için ise güvenilir değil sanıyor. Aslında bu biraz doğru bir harekettir. Çoğu insan bilmediği bir şey'e para vermek istemez. Bu yüzden firma'lar Youtuber, Stream'ırlara ürünlerini tanıtması için gönderiyor'ki o markanın güvenilir olduğu anlaşılsın. Asıl sorumuza gelicek olursak: Evet İnno3d markası güvenilir. Amerika gibi ülkeler de çok satıyor.

Alınır mı?
Üst'teki yazımızda'da belirttiğimiz gibi Türkiye'ye yeni gelen bir firma olması nedeniyle pek güvenilmiyor.
İsterseniz firma'nın müşteri memnuniyetine bakalım. Resimler de çok belli olmasa'da ekran kart'larının yorumlarına ve sıcaklıklarına baktığınız da markanın alınabilirliğini anlayabilirsiniz.

incehesap.png

Sıcaklık değerleri nasıl?

İnno3d marka'sı hakkında

Çok çeşitli son teknoloji multimedya PC donanım ürünlerinin öncü geliştiricisi ve üreticisi​

CUTTING-EDGE MULTIMEDIA PC DONANIM ÜRÜNLERİ​

InnoVISION 3D (映 眾) 委托 深圳 亞 之 杰 電子 制品 有限公司 加工 生產 英 偉達 (NVIDIA) 顯卡 制品。
InnoVISION Multimedia Limited, 1998 Hong Kong'da kurulan çok çeşitli son teknoloji multimedya PC donanım ürünlerinin öncü geliştiricisi ve üreticisidir. Üretim faaliyetlerimiz 1990'dan beri Çin'in Shenzhen şehrinde kurulmuştur. Bu kısa sürede OEM / ODM ürünleri üretmeye ve uzman şirketlere kapsamlı üretim ve araştırma tesisleri yaptırmaya odaklanıyoruz. Asya'nın en hızlı büyüyen şirketlerinden biri ve olağanüstü bir başarı olarak, PC'nin en iyi yorumcuları tarafından uluslararası tanınırlık kazandık.

ŞİRKETİMİZİN HEDEFİ​

Şirketimizin amacı, uygun bir maliyetle PC kullanıcıları ve multimedya profesyonelleri kitlelerine en iyi multimedya deneyimini sunmaktır. InnoVISION daha sonra hızla büyüyen pazarı karşılamak için sürekli büyüyen ürün yelpazesi için marka bilinirliği oluşturmak üzere oluşturuldu. InnoVISION'ın ürün kapsamı, başarılı Inno3D markasını - kapsamlı bir 3B grafik kartı hızlandırıcıları ve multimedya bileşenleri ve cihazlarını kapsar.

ISO9001: 2000 SERTİFİKASI​

InnoVISION'ın ISO9001: 2000 sertifikası, yalnızca birinci sınıf bir ürün standardı değil, aynı zamanda üretim, yönetim ve dağıtım verimliliğini de garanti eder. Şirketin hem Hong Kong hem de Shenzen'deki yetenekli ve kendini işine adamış Ar-Ge ekipleri, yeni nesil çığır açan ürünleri tasarlamak için sürekli olarak en üst düzeyde araştırmalar yürütmektedir. InnoVISION, son yıllarda grafik kartı satışlarının pazar payında önemli bir oran ve artışa sahipti. InnoVISION'ın saygın imajını korumak için, sürekli araştırma yaparak sürekli ürün kalitesini sürdürerek rekabet avantajı elde etmeye ve müşteri ihtiyaçlarını hedefleyen teknik desteği geliştirmeye sürekli odaklanacağız. InnoVISION, yeni ve mevcut ürünlerin gelecekteki yenilikleri için sürekli büyüyecek ve gelişecektir.
İnno3d markası Palit gibi sadece nvidia için kart üretir.
Rehberimizin burda sonuna gelmiş bulunmaktayız. Okuduğunuz için teşekkürler. Bir sonraki rehber'de görüşmek üzere.

@kmjl @kandes22 @oguzhnsrmn @jeazer @Renas @fatihcevik ve yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Soner Payne
hocam başlığa [REHBER] eklerseniz daha iyi olur diye düşünüyorum.
(edit)tamamdır eklenmiş.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Canavar gibi rehber elinize sağlık

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Bunun Palit'lisi de yapılsın Discord'dan konuştuğum adam Palit ne diyordu bana. Sonra bana 1660 SUPER parasına Asus TUF 1650 SUPER gösterdi hazır sistemde.

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Soner Payne

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi