Neler Yeni

Yardım İnstagram hesabım kapandı, geri alamıyorum

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork
Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce instagram hesabım taklitten dolayı kapandı, fakat benim 4 yıldır kullandığım hesap ve herhangi bir taklit söz konusu değil, benim oldugumu kanıtlamam için ehliyet kimlik vs gönderin diyor fakat gönderirken bir sorun oluştu gibi hatalar alıyorum. Hesabımı geri açamıyorum bu konuda yardımcı olur musunuz ?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce instagram hesabım taklitten dolayı kapandı, fakat benim 4 yıldır kullandığım hesap ve herhangi bir taklit söz konusu değil, benim oldugumu kanıtlamam için ehliyet kimlik vs gönderin diyor fakat gönderirken bir sorun oluştu gibi hatalar alıyorum. Hesabımı geri açamıyorum bu konuda yardımcı olur musunuz ?
Yenisini aç reis ?

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yenisini aç reis ?
Hocam mesele yenisini açmak değil, içinde story arşivim ve gönderilerim var onları almam gerekiyor. Üstelik bunun bir saldırı olduğunu düşünüyorum, yeni hesap açtığımda ona da aynısı olacaktır.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,480
İsim
Adem
Hocam mesele yenisini açmak değil, içinde story arşivim ve gönderilerim var onları almam gerekiyor. Üstelik bunun bir saldırı olduğunu düşünüyorum, yeni hesap açtığımda ona da aynısı olacaktır.
İnstagram desteğe gönderirken hata oluştuğunu bildir devamına göre devam et ben açıkcası samimi olarak iyimser yaklaşacaklarını sanmıyorum

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnstagram desteğe gönderirken hata oluştuğunu bildir devamına göre devam et ben açıkcası samimi olarak iyimser yaklaşacaklarını sanmıyorum
Kaç kez mail attım geri dönmediler.

CD100

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
çağla deniz
Açabildiniz mi

Top Bottom