Neler Yeni

Instagram Instagram hesabım kendi kendine takip ediyor ve gönderi paylaşıyor!

HalilAydogan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Halil Aydogan
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Instagram
https://www.instagram.com/hhalilaydogan/
Twitter
hhalilaydogan
Merhaba Instagram hesabım kendiliğinden başkalarını takip ediyor ve elon musk gönderisi atılmış hesabımdan, şifremi değiştirmiştim biraz gitmişti şimdi tekrar oldu token değiştirilmesi gerekiyormuş yeni hesap açsam aynı durum olur mu? Nasıl çözebilirim bu sorunu?
aynı geçen başıma geldi acilen iki faktörlü korumayı aç ve şifreni yenile

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
Şifre değişikliğinden önce güzel bir format şart. Format atmadan hiçbir şey yapma.
Bundan önce 2 kez format atmıştım bilgisayara şimdi tekrar format atarsam indirdiğim oyunlar gidecek D: diskini temizlemeden formatlasam olmaz mı?

Fatih534

80+ Bronze
Önce Şifreni Değiştir Sonra İki Faktörlü Güvenlik Doğrumasını Aç Telefonuna Gelen Kodu Yaz Kimse Birdaha Asla Giremez.

HayLo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Umo
Bundan önce 2 kez format atmıştım bilgisayara şimdi tekrar format atarsam indirdiğim oyunlar gidecek D: diskini temizlemeden formatlasam olmaz mı?
Olmaz zaten hangi dosyaya ne bulaştı bilmiyoruz o yüzden formatla genel bir temizlik yapıyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,882
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Merhaba tekrardan, öncelikle instagram'dan geri dönüş yapılmadı ama şu anda o bot hesapları takipten çıkarmayı başardım şu anda temiz gözükmekte ama şimdi twitter hesabıma girdiğimde 2.şok geldi profil fotoğrafımı ve ismimi değiştirmişler elon musk gönderileri paylaşıyorlar ben bundan temizce nasıl kurtulabilirim anlayamadım? Bilgisayarıma komple giriş mi yapmış bunlar? Kredi kartı bilgilerimide alabilirler mi? Format atmıştım bir kez. @Apu Mühendisi @The GodFather @Swenzie @koiosouz @HayLo @Asfalt Osman @B0ra @RTX3070
O zaman telefona bı format şart

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,077
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Google, Instagram, Twitter hesaplarımın hepsinin şifresini değiştirdim ve google 2FA doğrulamayı açtım. Büyük ihtimal instagramdan beni kim görüyor diye uygulamalar vardı ona girdiğim için oldu ama telefondan girdim bilgisayardan giriş yapmadım birde format attım 1 ay önce inşallah bir daha tekrarlanmaz. Birde twitter'a girdiğimde aşağıdaki görseldeki gibi hata geliyor bunun onlarla bir alaksı var mı? @Swenzie @koiosouz @HayLo @Asfalt Osman @B0ra @RTX3070
Alıntıyı görüntüle
Evet alakalı. DNS ayarlarını sıfırla ve çerezleri temizle, ayrıca zararlı yazılım taraması yap. Şu noktada ben PC'yi sıfırlardım. Güvenilmeyen sertifika vs yüklenmiş de olabilir o yüzden sıfırlamak en mantıklısı.

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
enes
Facebooka bağlı ise facebook şifreni de değiştir.

Top Bottom