Neler Yeni

İnstagramda atatürk düşmanlarından kafayı yiyeceğim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Ey sözde osmanlı toru ları çok sevdiğiniz osmanlıyı atatürk kurtardı mallar. Bi zahmet sevin. Adam 600 yıllık devleti 7 düvelden kurtarsın sonra da sevilmesin oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Popcorn fanboy tespit edildi yspli tespit edildi hüdaparlı tespit edildi lütfen chatten çıkın
3 kelime ile nerenden çıkardın bunları :D

metto2233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mete
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
yanlış anlamayın atatürke lafım yok halkı çok iyi topladı orduda ama o savaşı halk kazandı atatürk yönetti halk olmasaydı atatürk hiçbişey yapamazdı ( halk = ordu)

+1 tiktoktan atatürk öğrenmiş olduğunu düşünüyorum.
Atatürk olmasa halk örgütlenebilir miydi ingiliz iti be tarih bilmez. Savaşı bizza Atatürk yönetti

omer_34

80+ Silver
yanlış anlamayın atatürke lafım yok halkı çok iyi topladı orduda ama o savaşı halk kazandı atatürk yönetti halk olmasaydı atatürk hiçbişey yapamazdı ( halk = ordu)

atatürkün fikir ve davranışlarını anlamadığını şu tavırlarıyla belli ediyor ama atatürkçüyüm diye geçiniyor :D ppye atatürk koyunca en büyük atatürkçü sen oluyorsun kanka diyip geçeceksin aslında.

metto2233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mete
Atatürk olmasa halk örgütlenir miydi sence

dünyadaki her lider öyle zaten ordusu yokken kimse bir şey olamaz fakat aynı zamanda ne kadar büyük ordun olursa olsun iyi bir liderin yoksada bir şey yapamassın

efkar50

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
ahmet
Boş konu açmış kardeşimiz ama "Kimse Kimseyi Sevmek Zorunda Değildir!" Saygı Duyacaktır.!
Senin Mantığın Boş Benim Gözümde Çünkü Kimseyi Kimseye Sevdirtemezsin Bende Sevmiyorum Ama Saygı Duyarım Ülkeyi Kurtarmış Cumhuriyet Kurmuş

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,331
İsim
Hakan
Beyler siz neyine kavga ediyorsunuz adamın biri gelip Atatürk'e hakaret mi etti haberimiz yok, inanın iltimat edin ilk ben harekete geçerdim.

metto2233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mete
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Savaşı bizzat o yönetti.
dünyadaki her lider öyle zaten ordusu yokken kimse bir şey olamaz fakat aynı zamanda ne kadar büyük ordun olursa olsun iyi bir liderin yoksada bir şey yapamassın
Atatürk olmas ahalk örgütlenir miydi döl israfı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom