Neler Yeni

İnstagramda atatürk düşmanlarından kafayı yiyeceğim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,295
İsim
Hakan
Aferin size iki kelimeden gene birbirinize girdiniz.

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Ömür
Atatürkçü olarak söylüyorum kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama seve seve saygı duymak zorunda duymassa anladınız siz

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Kurtarıcısına bu kadar düşman başka bir millet var mıdır acaba, şöyle bir adam başka millette olacak var ya göklere çıkarır.
Bütün ülkenin kaderini 1 adama bağlamak ne kadar doğru? O zaman en büyük Türk Alparslan'dır. Anadolu'nun kapısını bize açan o? O olmasaydı biz bu topraklarda olmayacaktık?

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
türkiyede insanlar ne kadar çok seviyorlar birbirlerinin fikirlerini ezgeçmeyi

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,295
İsim
Hakan
Bütün ülkenin kaderini 1 adama bağlamak ne kadar doğru? O zaman en büyük Türk Alparslan'dır. Anadolu'nun kapısını bize açan o? O olmasaydı biz bu topraklarda olmayacaktık?
Bilader ne alaka, Atatürk gelmeden önce refah içinde miyidk uçurumun kenarında yıkık bir ülkeydik, 1. Dünya savaşında çok çok ağır bir yenilgi almış devletin bu sınırlarda olması mucizedir, biz burada gelip Alparslanı, Osman Gaziyi başka kimseyi karalamadık, milliyetçiliği biz sizden öğrenmedilk.

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
Atatürkçü olarak söylüyorum kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama seve seve saygı duymak zorunda duymassa anladınız siz
haklısın ekstra olarak sadece atatürk için değil her insan her insana saygı duymalı bence ermeni diyip fikirini hiçe saymak saçma.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Bilader ne alaka, Atatürk gelmeden önce refah içinde miyidk uçurumun kenarında yıkık bir ülkeydik, 1. Dünya savaşında çok çok ağır bir yenilgi almış devletin bu sınırlarda olması mucizedir, biz burada gelip Alparslanı, Osman Gaziyi başka kimseyi karalamadık, milliyetçiliği biz sizden öğrenmedilk.
Hayır hocam benim anlatmak istediğim o değildi. Diğerlerinin değeri bilinmiyorken, gerçek tarihini bilmeyen, tarihi Atatürk'ten ibaret sanan ve onu sevmek zorundadır diyen çocuğa cevap vermeye çalıştım. (tabi ne kadar anladıysa :D)

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Ömer
Instagram
aydomer39
Steam
1316142768
atatürk gelmeden yaklaşık 200 sene önce zaten devlet çöküşe başladı üzerine devletin çöküm sebebinin ana olayını padişahlara bağlıyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom