Neler Yeni

Instagram'ımı Kapatsam Bir Şey Kaybetmiş Olur muyum?

xKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
TALİP ÇELİK
Instagram
talip.clk
Steam
lionard01
Discord
Aomine01#0314
kendinle alakalı verileri dert ediyorsan kapatıp fake hesaplardan gündemi takip etmen yeterli olur ama bence böyle bir şeye gerek yok :D

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Kaira Bilgic
Instagram'ımı kapatsam bir şey kaybetmiş olur muyum? İnternet izimi elimden geldiğimce azaltmaya başlıyorum. Kullanma miktarım haftalık max 10 dakika. Bazen 2 haftada 1 giriyorum.
Hayır

Knispel

80+ Bronze
Instagram'ımı kapatsam bir şey kaybetmiş olur muyum? İnternet izimi elimden geldiğimce azaltmaya başlıyorum. Kullanma miktarım haftalık max 10 dakika. Bazen 2 haftada 1 giriyorum.
Kesinlikle kapat. Kaybetmenin aksine kazanırsın. Günde 3 saat civarında instagramda gezinirken artık çok boş bir şey olduğunu ve zamanımın boşa gittiğini anladığımda tamamen sildim ve girmedim. Gerçekten kafam daha rahat oldu ve 3 saatlik zamandan tasarruf ettim tavsiye ederim.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
kendinle alakalı verileri dert ediyorsan
Aslında dert etmiyorum. Benim hangi siteye girdiğimi istediği gibi alsın. Umrumda değil. Ama benden para kazanmasın. Benim verimle falan. Benim silmemle batmayacak biliyorum. Şimdi bunu yazayım sen sildin battı knk yazanlar gelmeden.

mhmtsalih

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mehmet Salih
Ben kapatalı sanırım 1.5 ay oldu ilkin bir garipsedim ama şuan olmasada olurmuş diyorum

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
boş vakit kaybı 2 yıldır kullanmıyorum

Cofffee

80+
Ben bir hafta önce hesabımı sildim. Çok iyi geldi saçma sapan içerikler görmüyorum. Bir kaç dakika gündemi takip edebilmek için twittera başladım :D

Besim Tibuk

80+ Gold
1-2 aydır kullanmıyorum. Twitter'ı da kapattım sadece 6 takipçili bir hesabım kaldı onda da aktif değilim.
Başka şeyler zaten yok.

Vallahi gençleştim ya. Kesinlikle önerimdir.

Top Bottom