Neler Yeni

Öneri İntel İ5-650 işlemciye ekran kartı önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Selman Balcancı
adminler banlıyacağınızı biliyorum büyük ihtimal yanlış yere açtım çünkü bilemedim konuyu nereye açacağımı :D.
Öncelikle arkadaşım i5-650 sahibi zamanında izoly pc hepimiz bilir en güçlü pcler oradan gelir zamanın ötesi pc toplamaları falan (!):D
neyse işte zamanında öyle bir pc almıştı şimdi yeni pc alacak parası olamadığı için eski pcsini upgrage etmek istiyor yani nasıl bir ekran kartı önerirsiniz işlemci ve soğutucu bu anakartı galiba başka birşeydi ama
yani buna göre 1-2 sene valo cs gta forest rust vb gibi oyunları orta yüksek düşük karışık ayarlarda üzmeyecek bir ekran kartı lazım bu arada ekranı 900p ve ekran kartını 2. el alacak aydın tarafında oturuyor

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,730
İsim
Gtx 1090Tİ
adminler banlıyacağınızı biliyorum büyük ihtimal yanlış yere açtım çünkü bilemedim konuyu nereye açacağımı :D.
Öncelikle arkadaşım i5-650 sahibi zamanında izoly pc hepimiz bilir en güçlü pcler oradan gelir zamanın ötesi pc toplamaları falan (!):D
neyse işte zamanında öyle bir pc almıştı şimdi yeni pc alacak parası olamadığı için eski pcsini upgrage etmek istiyor yani nasıl bir ekran kartı önerirsiniz işlemci ve soğutucu bu anakartı galiba başka birşeydi ama
yani buna göre 1-2 sene valo cs gta forest rust vb gibi oyunları orta yüksek düşük karışık ayarlarda üzmeyecek bir ekran kartı lazım bu arada ekranı 900p ve ekran kartını 2. el alacak aydın tarafında oturuyor
işlemci olarak x3440 alabilir şu anki ekran kartı nedir?

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Eren
Şuan ki ekran kartı ne çok kötü değilse kalsın islemçi+anakart değiş ama izoly pcnin hiç bi tarafı kaliteli değildir psu da sıkıntılıdır büyük ihtimal. Ve en önemlisi bütçe ne kadar?

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,730
İsim
Gtx 1090Tİ
Şuan ki ekran kartı ne çok kötü değilse kalsın islemçi+anakart değiş ama izoly pcnin hiç bi tarafı kaliteli değildir psu da sıkıntılıdır büyük ihtimal. Ve en önemlisi bütçe ne kadar?
PC zaten iyi değil psu'nun bir önemi yok kaliteli psu almak istese 700 den başlıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Selman Balcancı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
beyler şuan ekran kartı yok ;-0
işlemci olarak x3440 alabilir şu anki ekran kartı nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçe 2000 tl ve altı 2. el olacakat zaten

işlemciyi yenileyeceğini pek zannetmiyorum çünkü zaten işlemciyi yenilese başka soğutucu gerekcek büyük ihtimal

sizce rx460 4gb mı almalı rx470 4 gb mi gtx 1050ti 4gb mı

Jesar0v

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsa Arslan
beyler şuan ekran kartı yok ;-0

bütçe 2000 TL ve altı 2. el olacakat zaten

işlemciyi yenileyeceğini pek zannetmiyorum çünkü zaten işlemciyi yenilese başka soğutucu gerekcek büyük ihtimal

sizce rx460 4gb mı almalı rx470 4 gb mi gtx 1050ti 4gb mı
Güç kaynağı kaç watt ve yanında arkasındaki olan etiketteki değerlerini de bilmemiz lazım ekran kartı alacak belki güç kaynağı yetersiz kalacak ayrıca o işlemci düşündüğünüz ekran kartlarını taşıyamaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Selman Balcancı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam arkadaş aydında ben ise ankaradayım buluştuğumuz ve ben onunnevine gittiğim zaman size yazarım (1-2 ay sonra olabilir yada 1-2 hafta sonrada olabilir)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,031
Üyeler
152,596
Son üye
king2754
Top Bottom