Neler Yeni

🔵İNTEL İŞLEMCİ FACİASI 13 ve 14.nesil işlemcilere dikkat Sende varsa Seri Gel🔵

İntel Alınır mı Alınmaz mı

• Alınır

Oylar: 17 17.3%
  • Alınmaz üstelik bu olaylardan sonra

Oylar: 25 25.5%
  • Amd varken hayır

Oylar: 55 56.1%
  • Fanboyum

Oylar: 1 1.0%

• Oy kullanan toplam üye
    98

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Belki bu konulardan bi çok kez gördünüz belkide artık duymayı istemiyorsunuz ama bu protesto edilmesi gerek bi duruma dönüştü artık intel bildiğiniz isteyerek piyasaya sürdü bu işlemcileri ve hatasını kabul etti ama geri toplama işlemide yapmadı aslında burda ben size olayı anlatmicağım kısaca donanım arşivinin videosunu paylaşacağım 2 tane bu rehberden ziyade bi tartışma konusu haberiniz olsun fikirlerinizi paylaşın bu arada şunuda eklim videoay bakmayanlar için intelin masaüstü haricnde laptoplardada bu tür sorunların çok fazla görüldüğüne dair geri dönüş varmış eğer sizde bu nesillerde bi işlemci kulanıyorsanız üstelük i9 i7 gibi genel olarak yüksek güç tüketen deneyimlerinizi anlatırmısınız

video 1 bi kaç gün öncesi konunn ne olduğunu özetlemiş ve neler olduğunu anltmış-

video 2 gelişmeler ve daha yakın tarihli güncel veriler-

3-bu benim eklemem videonun yorumlarından gördüğüm kadarıyla intel laptoplardaki sorunuda kabul etmiş burası kesin değil neyse sizler neler düşünüyorsunuz bu konu bu bana göre rezalet hakkında lütfen fanboyluk için gelmeyin bu tartışma konusudur saygı sınırlarının dışına çıkmayın lütfen

(BU HABER KONUSU DEĞİLDİR TARTIŞMADIR ARTIK İNTEL ALINIR MI ALINMAZ MI)

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,545
İsim
Batu Han

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hacı Konuyu Ben Açmıştım :)
kusura bakmayın konunuzu gördüm fakat ben burda bilgilendirme yapmak için değil tartışma konusu açtım bunuda belirtim konusuda intel artık alınır mı alınmaz mı ama isterseniz konuyu yükseltmem konu kapanır gider

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,545
İsim
Batu Han
kusura bakmayın konunuzu gördüm fakat ben burda bilgilendirme yapmak için değil tartışma konusu açtım bunuda belirtim konusuda intel artık alınır mı alınmaz mı ama isterseniz konuyu yükseltmem konu kapanır gider
Sorun Değil Hocam Bu Hem Bilgilendirme Hem Tartışma Olarak Kullanılır .

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Cenk Yalçın
12. Nesile kadar alınırdı hatta 12 gayet iyi bir nesildi ama son 2 nesil alınmaz.

demirdemirci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
demir
12. nesil laptop var, sıkıntı yaşamadım. 13. ve 14. nesiller sıkıntılı onlarda da i7 i9 k olanlar.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
12. Nesile kadar alınırdı hatta 12 gayet iyi bir nesildi ama son 2 nesil alınmaz.
bencede haklısınız genel olarak fp olarakda güzel bi seriydi i9 modelelri hariç 5800x3d tacı elinde bulunduruyordu bende yeri ayrı olan nesil ise 9 ve 10 dur

Tomato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Alperen
herkes 13. , 14. nesil intellerle sorun yaşarken benim ryzen 5 3600'le min rahatlık:cool:

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
12. nesil laptop var, sıkıntı yaşamadım. 13. ve 14. nesiller sıkıntılı onlarda da i7 i9 k olanlar.
zaten konuda belirtiğim gibi 13-14.nesil işlemcilerde bu sorun görülüyor i5 lerdede görüldüğü söylendi ama ağırlıklı olarak i7 i9 işlemcilerde ve intel bunu bilip susmuş bi çok kişiye ve kaynağa göre

LoserIl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Cenk Yalçın
Top Bottom