Neler Yeni

🔵 INTEL İŞLEMCİLER BOZULUYOR 🔵 & 🔴 AMD SEKTÖRÜ ELE ALIYOR 🔴 #Masaüstü İşlemcileri

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Baran Kut
Yok amd aldım fiyatlar süşecek dediği için kızıyorum 😂
Aksine artar hocam muhtemelen. Bizim fırsatçılar stoklayıp elinde bekletir. Ucuzlar satılınca taak patlatırlar pahalıya herkese.

Klasik TR pazarı. Hiç şaşmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Kemal
Ulan Amd işlemciyi iyi tutturdun , bir de şu ekran kartı teknolojilerine odaklansan( ki yeni habere göre yapacaklarmış ) valla alıp deneyecem kartını. Bir türlü ekran kartları talep göremedi , Nvidia pazarı yok ediyor resmen.
Helal olsun adamlara intel tekelini yok ediyorlar yavaş yavaş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Kemal

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Baran Kut
Helal olsun adamlara intel tekelini yok ediyorlar yavaş yavaş.
Intel kendini toparlar sonraki jenerasyonda da (yani öyle umuyorum tabi eşşek gibi 2nm işlemci yapan cihazlar aldılar devlet katkısıyla) bu millete kitledikleri işlemciler nolacak onu merak ediyorum. İtibarı iyi zedelendi ve işin kötü tarafı güncelleme ile çözülecek bir şey de değil. Direkt değişim veya para iadesi falan gerek.

Asus B650 PRIME anakartlarında ve BIOS'larında çok problem çıkardı bu jenerasyonda. Yerden yere vurdu firmalar B650 PRIME anakartları DDR4 anakart fiyatına satılıyor indirimlerde kimse almadığından.

Gif Man

80+ Gold
Intel kendini toparlar sonraki jenerasyonda da (yani öyle umuyorum tabi eşşek gibi 2nm işlemci yapan cihazlar aldılar devlet katkısıyla) bu millete kitledikleri işlemciler nolacak onu merak ediyorum. İtibarı iyi zedelendi ve işin kötü tarafı güncelleme ile çözülecek bir şey de değil. Direkt değişim veya para iadesi falan gerek.

Asus B650 PRIME anakartlarında ve BIOS'larında çok problem çıkardı bu jenerasyonda. Yerden yere vurdu firmalar B650 PRIME anakartları DDR4 anakart fiyatına satılıyor indirimlerde kimse almadığından.
İntel Toparlayamaz Bence , Düzelteyim Derken Herşeyi Batırdı .

Palo DAYI

80+ Gold
hayret konu sahıbı bu sefer Degısmıs hep bır arkadas vardı o acardı :) nıckını unuttum

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,876
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Beter olsun İntel'e müstehak.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,453
İsim
Deniz Bey
Bunu daha önce RX 7700XT'de gördük.
Ekran kartı daha fazla alınmaya başlanınca fiyatı 14k dan bir gecede 17k oldu.
Hatta konusunu bile açmıştım daha almayın RX 7700XT diye :)
Siz TR şartlarındaki satıcıların densizliğini tam çözememişsiniz.
Şuanda da yine aynı şekil Abdullah abi sistem fiyatları düşeceğine dair video yapınca alımlar artacağı için gidip normalden daha pahalı yaptılar.
Haziranda itopyadan 15 k ya aldım gigabyte 7700 xt yi iyi denk gelmiş dimi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,133
Üyeler
152,619
Son üye
spectral799
Top Bottom