Neler Yeni

internet alışverişi ile ilgili

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alperen Batur
Bu benim ilk bilgisayarım olucak ve videolarla yazılarla az buçuk öğrendim neler alıncagını fakat biraz alıcağım yerin ne kadar güvenli oldugunu bilemiyorum yardım olucak birisi olabilirmi acaba?

Alp7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alp Tuna Çetün
KNK YUKARDA KİLİT İŞARETİ VARSA BİLGİLERİN SAKLIDIR
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu benim ilk bilgisayarım olucak ve videolarla yazılarla az buçuk öğrendim neler alıncagını fakat biraz alıcağım yerin ne kadar güvenli oldugunu bilemiyorum yardım olucak birisi olabilirmi acaba?
[/QUOTEAR
ARAMA ÇUBUĞUNUN YANINDA

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
İnternet sitesi olarak hepsiburada en güvenilir ve hızlı yerdir hele satıcı hepsiburadanın kendisi ise hiç kuşkunuz olmasın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alperen Batur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternet sitesi olarak hepsiburada en güvenilir ve hızlı yerdir hele satıcı hepsiburadanın kendisi ise hiç kuşkunuz olmasın.
ben yeniyim size link atsam yasak mı sucmu bilmiyorum ama dediğiniz gibi hepsiburadadand bir adet istedğim urunu buldum lakin pek guvenemedim siz yardımcı olurmusunuz

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
peki ya reis

3 ay önce hepsiburada adlı orijinal orada hepsiburada yazan satıcının
binlerce kişiye çakma airpods pro yolladığından haberin var mı ?

hepsiburada en güvenilir yer değildir

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alperen Batur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Satıcı hepsiburada ve puanı 4.7 yani gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
evet gordumde satıcı hepsiburadaymış asagıda azıcık kotu yorum var ama yine buyuk kitle tarafından begenilmiş umarım benimkide boyle iyi cıkar teşekkur ederim bir adette işlemci için rahatsız etmiş olucam zahmet olmazsa

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
peki ya reis

3 ay önce hepsiburada adlı orijinal orada hepsiburada yazan satıcının
binlerce kişiye çakma airpods pro yolladığından haberin var mı ?

hepsiburada en güvenilir yer değildir
Onun hepsiburada il alakası yok satıcı çakma ürün satıyordur hepsiburadanın suçu yok benzer bir olayı trendyol da yapmıştı.

evet gordumde satıcı hepsiburadaymış asagıda azıcık kotu yorum var ama yine buyuk kitle tarafından begenilmiş umarım benimkide boyle iyi cıkar teşekkur ederim bir adette işlemci için rahatsız etmiş olucam zahmet olmazsa
Buyrun.

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Onun hepsiburada il alakası yok satıcı çakma ürün satıyordur hepsiburadanın suçu yok benzer bir olayı trendyol da yapmıştı.

Buyrun.
hayır orijinal hepsiburada adlı satıcı birebir clon airpods pro dağıttı binlerce kişiye ekşisözlükten bu konuyu bulup okuyabilirsin

hepsiburada en güvenilir satıcı değildir

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alperen Batur

Buyrun.
burada hangisini almam daha saglıklı olur sizce bence amazon ama saf aklı işte ne edersiniz işte sizin cevabınızı dikkate alıcagım ama soz

gönül rahatlığıyla alabilirsin eğer bir ürün alıcağın zaman satıcı hepsiburada ise yapıştır gitsin arkana bile bakma
teşekkür ederim bunu dikkate alıp almayı düşünüyorum

Top Bottom