Neler Yeni

Olaylar olaylar (06.30.2024)

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kara*

80+ Silver
Kızla bir süredir birlikteyiz, 1 ay olmuştur. Duygularını itiraf eden ilk kişi oydu, bende daha fazla uzatmanın anlamsız olduğunu düşünerek kendi duygularımı ifade ettim ve çıkmaya başladık işte. İkimizin hedefleri farklı, istediğim yeri tutturabilirsem bu sene İzmir'e gideceğim, o da Ankara'da kalacağını söylüyor. İkimizin ilişkisi şu an için gerçekten çok iyi diyebilirim, bunun uzaktan yürümesini falan istemiyorum fakat bir başkası içinde geleceğimi değiştiremem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Kara*
Son kısmı görene kadar çok mutlu olmuştum, umarım ilişki uzatma savaşlarına dönüp heba olmaz. Fakat geleceğin dediğin gibi daha önemli, artık gidebildiğin kadar gidersin görevini yerine getirdin. :(

Hocam hakkınızda hayırlısı olsun. Allah niyeti halis olana bir çıkar yol gösterir. Siz yapabildiğinizin en iyisini yapın gerisini de oluruna bırakın.

Vay be bu konudan 5 ay geçmiş
Harbiden ne ara 5 ay geçti yaa... Vallaha 5 ay daha yaşlanmışız.

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,133
İsim
Ensar
Konu açıldığında okumuştum, zaman gerçekten hızlı geçiyor. Son durumun olumlu olmasına sevindim.
Evlilik görüyorum. 😅

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Son kısmı görene kadar çok mutlu olmuştum, umarım ilişki uzatma savaşlarına dönüp heba olmaz. Fakat geleceğin dediğin gibi daha önemli, artık gidebildiğin kadar gidersin görevini yerine getirdin. :(
Zaten ikimizde o kafadayız..
Vay be bu konudan 5 ay geçmiş
Harbiden ne ara 5 ay geçti yaa... Vallaha 5 ay daha yaşlanmışız.
Harbi 5 ay su gibi akıp geçti,
Hocam hakkınızda hayırlısı olsun. Allah niyeti halis olana bir çıkar yol gösterir. Siz yapabildiğinizin en iyisini yapın gerisini de oluruna bırakın.
Yapmam gereken zaten akışına bırakmak

Konu açıldığında okumuştum, zaman gerçekten hızlı geçiyor. Son durumun olumlu olmasına sevindim.
Evlilik görüyorum. 😅
Yok be hocam, şimdilik iyide gelecek belirsiz

Zaten ikimizde o kafadayız..

Harbi 5 ay su gibi akıp geçti,

Yapmam gereken zaten akışına bırakmak

Yok be hocam, şimdilik iyide gelecek belirsiz
Eee hocam fazla da özele girmeden çıtlatın bize de bir şeyler. Sınava girdiniz son durum ne? :D

Son düzenleme:

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ayrıldım kızdan. Sınavda eh işte, mezun tayfadanım diyeyim :D
Aga beee. O kadar mı kötü geçti hocam. Neyse hayırlısı, kısmet değilmiş😕. Allah gönlünüze göre versin. İyi insanlarla karşılaştırsın(yanlış anlaşılmasın o kötüydü demiyorum :D)

Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu güzel şeyinde sonuna gelmiş bulunuyoruz.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu sefer bu konu ile ilgili son güncellemem olacak. Baştan konuyu okuyan herkese diyeyim, millet siz siz olun asla ''kişisel problemlerim var, ailevi sorunlarım var, psikolojim bozuk'' gibisinden şeyler diyen tiplere aldanmayın inanmayın, hatta mümkünse o kişiyi hayatınızdan silin atın, bu sevgiliniz veya çok güvendiğiniz olsa dahi, sonrasında o kişi sizi bir güzel ''manipüle etmeye çalışır.'' Ha bu arada 3 ay karşında ki kişiyi tanımaya yeten bir sürede değilmiş, onuda anlamış oldum.
Birazdan uzun uzun yazacağım, şu an konuyu güncelliyorum.

Aga beee. O kadar mı kötü geçti hocam. Neyse hayırlısı, kısmet değilmiş😕. Allah gönlünüze göre versin. İyi insanlarla karşılaştırsın(yanlış anlaşılmasın o kötüydü demiyorum :D)

Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu güzel şeyinde sonuna gelmiş bulunuyoruz.
Hocam, iyi biri değildi kız. Birazdan destan yazacağım buraya :D

Son düzenleme:
Bu sefer bu konu ile ilgili son güncellemem olacak. Baştan konuyu okuyan herkese diyeyim, millet siz siz olun asla ''kişisel problemlerim var, ailevi sorunlarım var, psikolojim bozuk'' gibisinden şeyler diyen tiplere aldanmayın inanmayın, hatta mümkünse o kişiyi hayatınızdan silin atın, bu sevgiliniz veya çok güvendiğiniz olsa dahi, sonrasında o kişi sizi bir güzel ''manipüle etmeye çalışır.'' Ha bu arada 3 ay karşında ki kişiyi tanımaya yeten bir sürede değilmiş, onuda anlamış oldum.
Birazdan uzun uzun yazacağım, şu an konuyu güncelliyorum.

Hocam, iyi biri değildi kız. Birazdan destan yazacağım buraya :D
Hocam dediğim gibi dilediğiniz her şey gönlünüze göre olsun. Bu durumları yaşamadığım için fazla bilmiyorum, ama tahmin edebiliyorum. Cidden çok sinir bozucu bir durum; tabiri caizse kullanılıp köşeye atılmak. Hayırlısı.😕

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam dediğim gibi dilediğiniz her şey gönlünüze göre olsun. Bu durumları yaşamadığım için fazla bilmiyorum, ama tahmin edebiliyorum. Cidden çok sinir bozucu bir durum; tabiri caizse kullanılıp köşeye atılmak. Hayırlısı.😕
Yok hocam, zerre umrumda değil. Bu arada kullanamadı ha, kendimi kimseye kullandırtmam.

şunu görünce olayın iyi bitme imkanı yok belliydi zaten koy şeye keyfine bak öyle dolanırken tesadüf gelecek iki sırıtışa dümen atılmaz
Pek umrumda değil. Kızın adını konuyu tekrar okurken hatırladım desem yalan söylemem 😶‍🌫️

Son düzenleme:

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Yok hocam, zerre umrumda değil. Bu arada kullanamadı ha, kendimi kimseye kullandırtmam.

Pek umrumda değil. Kızın adını konuyu tekrar okurken hatırladım desem yalan söylemem 😶‍🌫️
Hayırlısı olsun hocam. konuyu ilk başta okurken ben bile heyecanlandım. benimde çevremde böyle insanlar var dışarıdan nazik terbiyeli gibi gözükürler ama aslında sırf erkeğine yalakalık olsun diye yaparlar asla samimi olmazlar seninle samimi olmak için bunları yapar zaten ama davranışları yapmacık olur tek amacı sana kusursuz gözükmektir erkeğini etkilemeyi başardıklarını sonrada gerçek yüzlerini gösteriler☠️

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,670
Üyeler
156,650
Son üye
Frksnc
Top Bottom