Neler Yeni

internet alışverişi ile ilgili

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
HB üzerinden bir sürü alışveriş yaptım. 5 yıl önce modem aldım hala kullanıyorum, geçen sene 1.500 TL'ye telefon aldım (HB satıcısı.), Geçen sene HB üzerinde satış yapan bir mağazadan RAM aldım. Taktım ama bilgisayar görmedi ve iade üründü. Ürün bana nasıl geldiyse, geri paketledim. İade nedenimi yazdım 1 hafta içinde ürün kabul edildi ve param hesabıma geri yattı.

1. Alışveriş yaparken mümkün olduğunca HepsiBurada olmasına dikkat edin.
  2. Alırken kargocunun gözü önünde açın, olası bir durumda (Kutusu açılmış, hasar görmüş vb.) fotoğraf veya videoya çekin.
  3. Mutlaka satın almadan önce iade koşullarını okuyun.
  4. İade etmek istediğinizde: ürün size nasıl gönderildiyse o şekilde geri paketleyin. Heyecanla kartonu falan yırtmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Alperen Batur
HB üzerinden bir sürü alışveriş yaptım. 5 yıl önce modem aldım hala kullanıyorum, geçen sene 1.500 TL'ye telefon aldım (HB satıcısı.), Geçen sene HB üzerinde satış yapan bir mağazadan RAM aldım. Taktım ama bilgisayar görmedi ve iade üründü. Ürün bana nasıl geldiyse, geri paketledim. İade nedenimi yazdım 1 hafta içinde ürün kabul edildi ve param hesabıma geri yattı.

1. Alışveriş yaparken mümkün olduğunca HepsiBurada olmasına dikkat edin.
  2. Alırken kargocunun gözü önünde açın, olası bir durumda (Kutusu açılmış, hasar görmüş vb.) fotoğraf veya videoya çekin.
  3. Mutlaka satın almadan önce iade koşullarını okuyun.
  4. Ürün size nasıl gönderildiyse o şekilde geri paketleyin. Heyecanla kartonu falan yırtmayın.
teşekkür ederim alırken ve kargo geldiği zaman dedikleriniz uygulayıp guzel bir alışveriş yapıcam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,276
Üyeler
149,003
Son üye
thıago1997
Top Bottom