Neler Yeni

internet alt yapı sorunu

MrMurat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Murat Çeler
Altyapı hız sorgulama yaptığında 16 mı alabiliyorsun en fazla ?
evet yetkiliylede görüştüm altyapı olmadığı için paketimi yükseltemiyorlar max 16 kullanabiliyorm

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Onur Can
evet yetkiliylede görüştüm altyapı olmadığı için paketimi yükseltemiyorlar max 16 kullanabiliyorm
Hocam o zaman ya dilekçe verecekseniz altyapı düzenlemesi için yada başka bir yere taşınmanız gerek( superbox harici). Eğer apartmanda yaşıyorsanız imza toplayabilirsiniz altyapı değişikliği için.

MrMurat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Murat Çeler
Hocam o zaman ya dilekçe verecekseniz altyapı düzenlemesi için yada başka bir yere taşınmanız gerek( superbox harici). Eğer apartmanda yaşıyorsanız imza toplayabilirsiniz altyapı değişikliği için.
binada herkesin yaş 50+ çok zor hocam televizyonu zor açıyorlar onaylamazlar :)

Arda54_TR

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Arda Barınır
Arkadaşlar oturduğum apartmanda fiber altyapısı yok max 16 mbps kullanabiliyorum ofiste internet paketim 100 mbps ışık hızında eve gelince PC yi açasım gelmiyor bu sorunu düzeltmem için taşınmalımıyım yoksa turkcell superbox alsam işimi görür mü ?
Super box pahalı 1 yıl kullanacak olarak saysak ev daha mantıklı, turknete veya minellicoma geçersin

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Onur Can
binada herkesin yaş 50+ çok zor hocam televizyonu zor açıyorlar onaylamazlar :)
Yaşı geçkin insanlarla uğraşmak zor siz en iyisi taşının :D . Bir ay önce bizim sokakdaki binalara turk telekom fiber hat çekmişti, bizim binaya geldiklerinde yönetici para isterler diye çektirmemişti.

MrMurat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Murat Çeler
Yaşı geçkin insanlarla uğraşmak zor siz en iyisi taşının :D . Bir ay önce bizim sokakdaki binalara turk telekom fiber hat çekmişti, bizim binaya geldiklerinde yönetici para isterler diye çektirmemişti.
aynen hocam insanlarla uğraşmak daha zor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,891
Üyeler
156,540
Son üye
Fociex
Top Bottom