Neler Yeni

Yardım İnternet bağlantı sorunum

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mazhar Özbek
Selamlar, ben vodafone adsl internet kullanıyordum, vdsl boş port oldugunu gorunce VDSL internete başvurdum. Gelip modem takıldı fakat DSL ve internet ışığı yanmıyordu. Arıza kaydı oluşturdum, 2 gün önce evime bir çalışan gelip ADSL internete geri dön VDSL geçemezsin dedi. (nedenini anlamadım, boş port var ve modem coktan takılmısken dedi bunu) Sonra müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydım daha sonuçlanmamış haldeydi, dün de beni arayıp "IP ALAMAMA SORUNU VAR, SALI GÜNÜNE KADAR ÇÖZÜLÜR" dediler. Bu sorun ne kaynaklı ve bunun çözülmesi için adresime gelmeleri mi gerekiyor?*

grsy.hsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
hasan gürsoy
Altyapı TTNet olduğu için diğer firmaları kullanan tüketicilere böyle sorunlar çıkarıyorlar. Sorunun varsa çözmüyorlar. Veya sorun yaratıyorlar. Çözümü yok mühür onların elinde. Tavsiyem TTNet kullanman. Altyapısı varsa Turkcell.

bypast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
uğur demirel
Selamlar, ben vodafone adsl internet kullanıyordum, vdsl boş port oldugunu gorunce VDSL internete başvurdum. Gelip modem takıldı fakat DSL ve internet ışığı yanmıyordu. Arıza kaydı oluşturdum, 2 gün önce evime bir çalışan gelip ADSL internete geri dön VDSL geçemezsin dedi. (nedenini anlamadım, boş port var ve modem coktan takılmısken dedi bunu) Sonra müşteri hizmetlerini aradım arıza kaydım daha sonuçlanmamış haldeydi, dün de beni arayıp "IP ALAMAMA SORUNU VAR, SALI GÜNÜNE KADAR ÇÖZÜLÜR" dediler. Bu sorun ne kaynaklı ve bunun çözülmesi için adresime gelmeleri mi gerekiyor?*
ben türk telekom alt üzerinden farklı bir firmadan internet turbonet den kullanıcı adı şifre düzgün yazdıgından emin ol benim modem ttnet aid ama ayarları yaptım sorunsuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,092
Üyeler
156,728
Son üye
atavrathamsii
Top Bottom