Neler Yeni

İnternet Berbat Başka Hangi Sağlayıcı Kullanabilirim

zargan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Alperen kaya
Türktelekom altyapımı yenilemek istiyorum 3.5km ye köye hangi iss altyapı sunar ? türktelekom artık 2km üstüne destek sağlamıyor .Altyapım yaklaşık 30 yıllık

oyunm

80+
Türktelekom altyapımı yenilemek istiyorum 3.5km ye köye hangi iss altyapı sunar ? türktelekom artık 2km üstüne destek sağlamıyor .Altyapım yaklaşık 30 yıllık
Her sağlayıcı TT altyapısını kullandığı için pek bı degisiklik olmaz. Köydekilerden imza toplayabilirsiniz altyapı yenilenmesi için belki. Veya airfiber sağlayıcılarına bakabilirsiniz.

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
OZAN TANKUŞ
eğer senin bina içinde veya santrale kadar giden kablonda sorun varsa ilk önce onu değiştirmen lazım. Santral'e gelen internet iyi ise sana gelen internet de iyi olması lazım. Demek ki arada ki bağlantında problem var.Türktelekom bir çok noktasına artık santraline kadar Fiber çekti. Senin santral ile bağlantında sorun var. Belki binanda sorun vardır. Başka ISS varsa (turkcell fiber-kablonet gibi) bunların alt yapıları türktelekomdan bağımsız oluyor. geçebilirsin. Ama 30 yıllık dediğine göre sadece türktelekom var sanırsam.

Top Bottom