Neler Yeni

Yardım İnternet Hızı yüksek ama kullanımı yavaş

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Abdulkadir çelik
Turkcell superonlineda 16 mbps İnternet kullaniyorduk normal googlada instagramda gezinmelerde yavaşlama takılma yoktu gayet akiciydi. Turknet 75 mbps İnternete geçtik yeni modem aldım kurulumunu herseyini yaptim hiz testinde 2ghz 30mbps 5ghz 65 mbps kablolu 70mbps hiz alıyorum ama normal kullanımda hiç akıcı değil. Mesela technopat forumda bir konuya bakacaktim tıkladım arama uzun sürdü yanıt vermedi gibi birsey dedi girmedi. Çoğu siteye aşırı yavaş giriyor bazen bir anda hızlanıyor ama çok nadiren genellikle çok yavaş oluyor. Daha stabilize çalışması için yada görünen hızda kullanmam için ne yapmam lazim

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,456
İsim
Adem
Turkcell superonlineda 16 mbps İnternet kullaniyorduk normal googlada instagramda gezinmelerde yavaşlama takılma yoktu gayet akiciydi. Turknet 75 mbps İnternete geçtik yeni modem aldım kurulumunu herseyini yaptim hiz testinde 2ghz 30mbps 5ghz 65 mbps kablolu 70mbps hiz alıyorum ama normal kullanımda hiç akıcı değil. Mesela technopat forumda bir konuya bakacaktim tıkladım arama uzun sürdü yanıt vermedi gibi birsey dedi girmedi. Çoğu siteye aşırı yavaş giriyor bazen bir anda hızlanıyor ama çok nadiren genellikle çok yavaş oluyor. Daha stabilize çalışması için yada görünen hızda kullanmam için ne yapmam lazim
Firmaya yazsan daha iyi çünkü bu hız ile alakalı değil
Ping kaç alıyorsun

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,456
İsim
Adem
Bazen 20 bazen 80 gösteriyor hiz testinde
Bazen kavramınız her speed testte farklı mı çıkıyor yoksa saat bazında mı yoksa gün bazında mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca 80 ping yüksek firmalar bir şey yapar mı bilmem ama bizim için yüksek değer.

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Abdulkadir çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Firmaya yazsan daha iyi çünkü bu hız ile alakalı değil
Ping kaç alıyorsun
Tekrar hiz ölçtüm ping 16. Amazonda mesela bor ürüne bakacam fotoğraflar acilmiyor

Bazen kavramınız her speed testte farklı mı çıkıyor yoksa saat bazında mı yoksa gün bazında mı ?

Ayrıca 80 ping yüksek firmalar bir şey yapar mı bilmem ama bizim için yüksek değer.
Bir kaç saat önce ölçtüğümde 80 di ama hızda düşük gösteriyordu. Şuan hiz yüksek ping 15-16

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,456
İsim
Adem
Tekrar hiz ölçtüm ping 16. Amazonda mesela bor ürüne bakacam fotoğraflar acilmiyor

Bir kaç saat önce ölçtüğümde 80 di ama hızda düşük gösteriyordu. Şuan hiz yüksek ping 15-16
Firmaya internetinin stabil olmadığını söyle dediklerini söyle.

pc ustasi1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
955
İsim
pcustasi1
bendede var ben 100 mbs kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Abdulkadir çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Firmaya internetinin stabil olmadığını söyle dediklerini söyle.
Aradım sordum neden böyle diye dediler aile paketi etkin gibi bunu iptal edersek düzelir tamam dedim 5 dk sonra fişi çekip taktirdilar düzeldi sagolun yardımınız icin

bendede var ben 100 mbs kullanıyorum
Hocam ben müşteri hizmetlerini aradım aile kontrol mu kullanım mi nedir öyle bjrseyi iptal ettirdim düzeldi

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,456
İsim
Adem
Aradım sordum neden böyle diye dediler aile paketi etkin gibi bunu iptal edersek düzelir tamam dedim 5 dk sonra fişi çekip taktirdilar düzeldi sagolun yardımınız icin

Hocam ben müşteri hizmetlerini aradım aile kontrol mu kullanım mi nedir öyle bjrseyi iptal ettirdim düzeldi
Sorunun çözüldüğüne sevindim :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,033
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom