Neler Yeni

İnternet hızımı nasıl yükseltebilirim?

enest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Enes Talha Baysan
Arkadaşlar benim internet hızım 12 mbps haliyle çok yavaş geliyor türk telekom online işlemler de hız yükseltmede sadece 16 mbps var acaba müşteri hizmetlerini arasam farklı seçenek sunulabilir mi? taahhüt 2025 hazirana kadar eziyet çekmek istemiyorum o 1 yıl boyunca. Gece gece aklıma takıldı hasbihal edeyim istedim

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar benim internet hızım 12 mbps haliyle çok yavaş geliyor türk telekom online işlemler de hız yükseltmede sadece 16 mbps var acaba müşteri hizmetlerini arasam farklı seçenek sunulabilir mi? taahhüt 2025 hazirana kadar eziyet çekmek istemiyorum o 1 yıl boyunca. Gece gece aklıma takıldı hasbihal edeyim istedim
Goknetten altyapı sorgulaması yap. Altyapı varsa geçersin altyapı yoksa yapacak bir şey yok.

enest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Enes Talha Baysan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Goknetten altyapı sorgulaması yap. Altyapı varsa geçersin altyapı yoksa yapacak bir şey yok.
hocam
ADSL
15569
VDSL75666 Kb
yazıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

FTTX-V275666 Kb

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Yusuf Kaplan
Türk Telekom için konuşuyorum belki diğerleri de aynıdır. Müşteri hizmetlerini ara. Altyapı Max hız öğren ve ona göre hız değişimi yaptır. 4 ay önce 16 dan 50 ye cikartmistim faturaya ek 50 tl ekleme oldu sadece. Şuan fiyat bilgisi tutmayabilir ama bu şekilde kolayca hızını yukseltirsin.

Ek olarak online işlemlerde anlık kampanya vs olduğu içindir. Bende 100 kampanyası var ama altaypim 50.

enest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Enes Talha Baysan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türk Telekom için konuşuyorum belki diğerleri de aynıdır. Müşteri hizmetlerini ara. Altyapı Max hız öğren ve ona göre hız değişimi yaptır. 4 ay önce 16 dan 50 ye cikartmistim faturaya ek 50 TL ekleme oldu sadece. Şuan fiyat bilgisi tutmayabilir ama bu şekilde kolayca hızını yukseltirsin.

Ek olarak online işlemlerde anlık kampanya vs olduğu içindir. Bende 100 kampanyası var ama altaypim 50.
tamam hocam yarın arayım sıkıntı olursa yeni konu açarım

Top Bottom