Neler Yeni

İnternet iyi ama oyunda ping var

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Fırat Can
ya arkadaşlar lol cs go gibi oyunlar oynuyorum speed test yapıtorum ping 9 10 falan -download 8mb -upload 2mb çıkıyo ama oyunlarda ping cıkıyor sebebi ne olabilir?

Venbeyc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Ömer faruk kenan
Oyun sunucusu ile alakalı olabilir

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,718
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Cs go serverinin türkiyede olmamasıyla alakalı. örneğin tr tabanlı bir topluluk sunucusuna gir pingin düşecektir.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,025
İsim
Bilal Tepe
Cs go da birhayli ms sorunu var ztn

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Can
oyunun sunucusunun türkiye de olmaması ile kaynaklanıyor olabilir ve merkezden sana gönderilen ping süresi de değişkenlik gösterebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Özgür Baran Karabay
Bilgisayarı kablolu olarak bağlarsan düzelme ihtimali var. Bilgisayar arka tarafta bir şey indiriyor olabilir belki de güncelleme yapıyor. Güncellemeleri kapatırsan o da çözebilir. Evde ailecek kullanıyorsan bu da sebep olabilir. Aynı durum bende vardı evdekiler sürekli kullanıyordu bende durumum el verdiği için kendime İnternet aldım odama koydurdum. Mis gibi tek başıma sıkıntısız kullanıyorum. Umarım çözebilirsin. İyi forumlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Oguzhan İpteş
lol tr sunucusundaysan 15 pingin olur en fazla ama csgoda serverler trde olmadığı için iyi internetle 50 ping alınır

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
ya arkadaşlar lol cs go gibi oyunlar oynuyorum speed test yapıtorum ping 9 10 falan -download 8mb -upload 2mb çıkıyo ama oyunlarda ping cıkıyor sebebi ne olabilir?
Kankam cs de TR sunucusu yok ondan bir topluluk sunucusuna gir pingin normalleşicektir :) Ayrıca internetini değişmelisin kaç tl ödüyorsun ?

Top Bottom