Neler Yeni

İnternet sağlayıcımı değiştireceğim, taahhüt iptal süreci nasıl işler?

Jroxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Ömer Kılıç
İnternet sağlayıcımı değiştireceğim. 24 ay taahhüt ile Türk Telekomla anlaşmıştık fakat verdikleri hız çok düşük ve fiyat pahalı onun yerine millenicom veya Turknet geçmeyi planlıyorum. Konuya geleyim;

17sinden sonra 13. Aya girmiş oluyorum bu durumda ücretsiz taahhüt iptali mümkün değil mi? Taahhüt iptali için nereye başvurmam gere? Süreç nasıl işliyor?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
17sinden sonra 13. Aya girmiş oluyorum bu durumda ücretsiz taahhüt iptali mümkün değil mi? Taahhüt iptali için nereye başvurmam gere? Süreç nasıl işliyor?
Ücretsiz taahhüt iptali taahhüt süresine göre değişir elbet.
İptal için THH veya bizzat Telekom'a başvurmalısınız. Önce Telekom'a gitmelisiniz tabi. Öteki türlü THH pek bir işlem sağlamıyor.

Jroxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Ömer Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ücretsiz taahhüt iptali taahhüt süresine göre değişir elbet.
İptal için THH veya bizzat Telekom'a başvurmalısınız. Önce Telekom'a gitmelisiniz tabi. Öteki türlü THH pek bir işlem sağlamıyor.
24 ay Taahhüt vardı sanırım.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
İnternet sağlayıcımı değiştireceğim. 24 ay taahhüt ile Türk Telekomla anlaşmıştık fakat verdikleri hız çok düşük ve fiyat pahalı onun yerine millenicom veya Turknet geçmeyi planlıyorum. Konuya geleyim;

Taahhut iptal edilir fakat yüksek bir miktar iptal parası ödüyorsunuz diye hatırlıyorum. Belki de 13. Aydaysaniz 24. Aya kadar olan para yani 11 aylık para isterler sizden

Jroxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Ömer Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Taahhut iptal edilir fakat yüksek bir miktar iptal parası ödüyorsunuz diye hatırlıyorum. Belki de 13. Aydaysaniz 24. Aya kadar olan para yani 11 aylık para isterler sizden
Ücretsiz iptal olayı vardı. DonanımHaber analtıyordu.

Top Bottom