Neler Yeni

İnternet sağlayıcınız nedir?

İnternet sağlayıcınız nedir?

• Oy kullanan toplam üye
    117

NasdaQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Teknoloji Medeniyeti
Formdaki insanların internet servislerini merak ediyorum. Oy atarak insanlara ortalama bir öneride bulunabiliriz diye düşünüyorum.

Dudzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Dudzy
Discord
Dudzy#6555
bana da bi internet sağlayıcı lzm bu ay son ayı taahhütün

NasdaQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Teknoloji Medeniyeti
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
Altyapınız tek olduğu sürece internet sağlayıcı firmanız değil altyapınız önemlidir o yüzden başkalarının kullandığı firmanın bir önemi yok önemli olan altyapı altyapı iyiyse uygun fiyatlı olanı tercih edin.
Bazıları gelip başka firmada sorun çekiyordum başka firmaya geçtim düzeldi diyeceklerdir bunun sebebi port değişikliği eski portunuzun sorunlu olmasıdır başka mantıklı bir açıklaması yok

NasdaQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Teknoloji Medeniyeti
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
türknetten netspeed geçtim memnunum, istersen davet kodum ile 10tl daha az ödersin
knka beni bi sal gözünü seveyim 10 tl nin lafını yapma papara at ben sana atayım 10 tl ya her konunun altında sen varsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Altyapınız tek olduğu sürece internet sağlayıcı firmanız değil altyapınız önemlidir o yüzden başkalarının kullandığı firmanın bir önemi yok önemli olan altyapı altyapı iyiyse uygun fiyatlı olanı tercih edin.
tabi ki öyle ama baxzı firmalar fiber verse bile kopmalar yaşanabiliyor.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
knka beni bi sal gözünü seveyim 10 TL nin lafını yapma papara at ben sana atayım 10 TL ya her konunun altında sen varsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabi ki öyle ama baxzı firmalar fiber verse bile kopmalar yaşanabiliyor.
Bu firmasal olmuyor altyapısal oluyor portla alakalıdır veya o anlık bir problemdir çünkü şuna emin olun altyapı ile alakalı olan tüm sorunları isterseniz a isterseniz b firmasını kullanın altyapı sahibi hangi firma ise ona bildiriyorlar sorunu

talhakara

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Talha
bana da bi internet sağlayıcı lzm bu ay son ayı taahhütün
bolgede turksat kablonet varsa baska bi firma aramayın derim. musteri memnuniyetini ve stabiliteyi en net saglayan firma onlar. ayrıca fiyatları da nispeten uygun. pek tabii yine de aynı sokakta veya olabildigince yakın cevrede kullanan varsa sorup ona gore davranmak daha mantıklı.

NasdaQ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Teknoloji Medeniyeti
Bu firmasal olmuyor altyapısal oluyor portla alakalıdır veya o anlık bir problemdir çünkü şuna emin olun altyapı ile alakalı olan tüm sorunları isterseniz a isterseniz b firmasını kullanın altyapı sahibi hangi firma ise ona bildiriyorlar sorunu
mesela 1000mbps destekliyor benim türk telekom da netspeedde vs ama 400 tl falan gigafiber desteklemiyor buda önemli bir detay

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Milleni'ye geçiş yaptım ama daha kurulmadı Türk Telekom devam ediyor şu an

lydialy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Altan Yenigün
Türk Telekom ama zordan. Boşta vdsl port yoktu anca türk telekomdan internet alıcam diyince açtılar port...

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Top Bottom