Neler Yeni

İnternet sağlayıcısı öneri

Oggyard

80+
merhaba arkadaşlar daha önce bir konu daha açmıştım diye hatırlıyorum belki technopattaydı ama her neyse evde şuanda d-smart var hızı 25 mbps ve aylık fatura 395 tl. şuan aklımda netspeed var aylık fiyatı 370 tl ve 100 mbps hem birazda az para öderiz hemde hızı yükselir diye düşündüm. aklımda bir de türknet vardı ama bir akrabamız türknete daha yeni geçmiş ve hiç memnun olmadığını söylüyor. o yüzden aklımda sadece netspeed var şuan. aranızda başka internet sağlayıcı tavsiyesi olan var mıdır?

Son düzenleme:

eren28tr

80+ Gold
merhaba arkadaşlar daha önce bir konu daha açmıştım diye hatırlıyorum belki technopattaydı ama her neyse evde şuanda d-smart var hızı 25 mbps ve aylık fatura 395 tl. babama iptal etmemiz gerektiğini söyledim ve tamam dedi. şuan aklımda netspeed var aylık fiyatı 370 tl ve 100 mbps hem birazda az para öderiz hemde hızı yükselir diye düşündüm. aklımda bir de türknet vardı ama bir akrabamız türknete daha yeni geçmiş ve hiç memnun olmadığını söylüyor. o yüzden aklımda sadece netspeed var şuan. aranızda başka internet sağlayıcı tavsiyesi olan var mıdır?
nerede yaşıyorsun şu siteden altyapı sorgulaması yaparmısnı goknet altyapı sorgulama

man a man

80+ Bronze
netspeed 3 yıl kullandım hiçbir sorun yaşamadım güzel firmadır.
Millenicom da güzel firmadır bakılabilir
TurkNet in kendi fiber (1000mbps) altyapısı varsa tercih edilmeli bence. 1 yıl telekom altyapısıyla kullandım berbat bir deneyimdi

Dsmart internetinizi iptal ettirmeden istediğiniz firma ile görüşün taşıma işlemi yaptırmanız daha rahat olur.

Oggyard

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nerede yaşıyorsun şu siteden altyapı sorgulaması yaparmısnı goknet altyapı sorgulama
hocam altyapı sorgulama direk netspeed sitesinden fiber 200 mbps çıkıyor. diğer firmaların sitesinde fiber 100 mbps
Mesaj otomatik birleştirildi:

netspeed 3 yıl kullandım hiçbir sorun yaşamadım güzel firmadır.
Millenicom da güzel firmadır bakılabilir
TurkNet in kendi fiber (1000mbps) altyapısı varsa tercih edilmeli bence. 1 yıl telekom altyapısıyla kullandım berbat bir deneyimdi

Dsmart internetinizi iptal ettirmeden istediğiniz firma ile görüşün taşıma işlemi yaptırmanız daha rahat olur.
türknet 100 mbps var ve fiyatıda zamlandı. o yüzden türknetten vazgeçmiştim ama yine sorayım dedim. teşekkür ederim netspeed hakkında görüşleriniz için. hocam birde hani yoğun olan saatlerde akşamları vs hız düşüşü oluyor mu netspeedde? bir kaç yerde öyle okumuştum.

eren28tr

80+ Gold
hocam altyapı sorgulama direk netspeed sitesinden fiber 200 mbps çıkıyor. diğer firmaların sitesinde fiber 100 mbps
Hocam ilk öncelikle direk değil direkt bu yanlışı diğer forum sitelerinde yaparsan ban yersin o yüzden diyorum fiber altyapın var o zaman nerede yaşıyorsun hocam.

Oggyard

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ilk öncelikle direk değil direkt bu yanlışı diğer forum sitelerinde yaparsan ban yersin o yüzden diyorum fiber altyapın var o zaman nerede yaşıyorsun hocam.
tamamdır hocam özür dilerim uyarınız için teşekkürler. istanbul sancaktepede yaşıyorum.

eren28tr

80+ Gold

türknet 100 mbps var ve fiyatıda zamlandı. o yüzden türknetten vazgeçmiştim ama yine sorayım dedim. teşekkür ederim netspeed hakkında görüşleriniz için. hocam birde hani yoğun olan saatlerde akşamları vs hız düşüşü oluyor mu netspeedde? bir kaç yerde öyle okumuştum.
Bu arada şunuda belirteyim türk Telekom fiber altyapın var ama her internet servis sağlayıcısı türk Telekom altyapısından kira maliyetleri nedeniyle 1000 mbps vermiyor o yüzden diğer sitelerde 100 mbps çıkması normal netspeed alabilirsin.

man a man

80+ Bronze

Bölgeden bölgeye değişir akşam saatlerinde hız düşmesi olayı. Bulunduğunuz bölgede kullanan birisini bulursanız daha net cevap verir. Ben kullanırken böyle bi sıkıntı olmuyordu

Oggyard

80+
Bu arada şunuda belirteyim türk Telekom fiber altyapın var ama her internet servis sağlayıcısı türk Telekom altyapısından kira maliyetleri nedeniyle 1000 mbps vermiyor o yüzden diğer sitelerde 100 mbps çıkması normal netspeed alabilirsin.
Bölgeden bölgeye değişir akşam saatlerinde hız düşmesi olayı. Bulunduğunuz bölgede kullanan birisini bulursanız daha net cevap verir. Ben kullanırken böyle bi sıkıntı olmuyordu
Netspeed alabilirsin hocam.
teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz için. netspeed alacağım.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Netspeed alabilirsin hocam.
hocam benimde Türk Telekom taahhütüm bitiyorda (memnunum bu arada) netspeede geçsem taahhütsüz olduğu için bir problem olur mu ? yani fiyatı bir anda artar mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,946
Üyeler
151,479
Son üye
Emrullah.
Top Bottom