Neler Yeni

İnternet Sağlayıcısı önerisi

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
Şu anda Türk Telekom'un 35Mbps'lik internetini kullanıyorum, Türk Telekom'dan memnunum ama fiyatlardan dolayı başka bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum.
Evimde Türk Telekomun 1000mbps lik fiber altyapısı var.
200-250 bandında 100mbps hızın altına düşmeyecek bir internet arıyorum.

Berkarda

80+ Silver
turknet
Mesaj otomatik birleştirildi:

hemen yardımcı oluyorlar her şey iyi internet gram sıkıntı yok

isterseniz davet kodu verebilirim

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Şu anda Türk Telekom'un 35Mbps'lik internetini kullanıyorum, Türk Telekom'dan memnunum ama fiyatlardan dolayı başka bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum.
Gıbırnet. Buna benzer birkaç ISS daha var onlara da bakabilirsin ama Türknet gibi çok popüler olanları bu sıralar çok pahalı onları önermem. Onlardan alacağına Türk Telekomdan taahhüt yap daha mantıklı.

YazılımKafa

80+ Silver
Kablonet 230₺. Modem dahil. 24 ay taahhüt yapıyorlar. İlk 12 den sonra 270 falan

turknet

hemen yardımcı oluyorlar her şey iyi internet gram sıkıntı yok

isterseniz davet kodu verebilirim
Türk Telekom a 50₺ fazla versen taahhüt oluyor. Türknetin artık anlamı yok. Kablonet hem daha ucuz hem taahhütlü

etnetalw

80+ Bronze
219.90TL 200Mbps 30Upload FixNET Öneririm. Fiber FTTH TT Altyapısı için uygun tarife.
www.fixnet.com.tr/evinterneti

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Verdiğiniz fiyat aralığının altında ancak fiyat/performansa yönelmeyi düşünürseniz GIBIRNet tavsiye edebilirim.

1 temmuz tarihli Türk Telekom zamları tüm firmaları bir kez daha zam yapmaya itecek,
Anca %100 zam yaparsa gözden çıkardığınız fiyat aralığına ulaşacağından ileriye dönük olarak fiyat yönünden işinize yarayabilir.

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablonet 230₺. Modem dahil. 24 ay taahhüt yapıyorlar. İlk 12 den sonra 270 falan

Türk Telekom a 50₺ fazla versen taahhüt oluyor. Türknetin artık anlamı yok. Kablonet hem daha ucuz hem taahhütlü
Kablonetin paketlerine biraz baktım bu linkteki tarife bana uygun gibi ama aklıma bir şey takıldı, akıllı sınırsızla normal sınırsızın farkı nedir?

YazılımKafa

80+ Silver
Kablonetin paketlerine biraz baktım bu linkteki tarife bana uygun gibi ama aklıma bir şey takıldı, akıllı sınırsızla normal sınırsızın farkı nedir?
Knk bu link kendi altyapısı mı tt altyapısı mı bilmiyorum. Sitesi biraz garip. O yüzden ben bugün aradım, fiyatları öyle öğrendim.

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa

Haaland

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Mustafa
Kapasite,Satüre Sorunu mevcut. Paket içeriğindeki 12 ay sonra vb fiyat farkı ve düşük hız yüksek fiyata var. Ve yurtdışı bağlantıları yüksek hop ve ping sorunları mevcut.
Hocam e devlet üzerinden fixnete geçiş yapsam TT nin kiralık modemiyle devam mı edicem yoksa fixnet yeni modem mi yollayacak, bu konuda bilginiz var mı.

etnetalw

80+ Bronze
Hocam e devlet üzerinden fixnete geçiş yapsam TT nin kiralık modemiyle devam mı edicem yoksa fixnet yeni modem mi yollayacak, bu konuda bilginiz var mı.
TT Verdiği aynı cihazdan devam ediliyor abonelik iptal edildiği an itibari ile iade edilmesi gerekiyor. Fiber için geçerli.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,931
Üyeler
141,364
Son üye
MrCappa
Top Bottom