Neler Yeni

internet sorunu kablosuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Alperen
internet yavaş oyunda sürekli paket kaybı yaşıyorum, müşteri hizmetlerini aradığımda onlarla ilgili bir sorun yokmuş ve kablosuz olduğu için bakamıyorlarmış.. turknet kullanıyorum nasıl kabloluya çeviririm ben modemden direkt pc ye bağlı kablolu sanıyordum bunla ilgili bilgim yok, modem arayüzüne bakınca da kablolu gözüküyor yardımcı olursanız sevinirim
forum (2).png

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
alican mansuroğlu
internet yavaş oyunda sürekli paket kaybı yaşıyorum, müşteri hizmetlerini aradığımda onlarla ilgili bir sorun yokmuş ve kablosuz olduğu için bakamıyorlarmış.. turknet kullanıyorum nasıl kabloluya çeviririm ben modemden direkt pc ye bağlı kablolu sanıyordum bunla ilgili bilgim yok, modem arayüzüne bakınca da kablolu gözüküyor yardımcı olursanız sevinirim Alıntıyı görüntüle
kablosuz nasıl oluyor anlamadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

etnetalw

80+ Bronze
internet yavaş oyunda sürekli paket kaybı yaşıyorum, müşteri hizmetlerini aradığımda onlarla ilgili bir sorun yokmuş ve kablosuz olduğu için bakamıyorlarmış.. turknet kullanıyorum nasıl kabloluya çeviririm ben modemden direkt pc ye bağlı kablolu sanıyordum bunla ilgili bilgim yok, modem arayüzüne bakınca da kablolu gözüküyor yardımcı olursanız sevinirim Alıntıyı görüntüle
Modem marka/model belirtirmisiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,927
Üyeler
140,727
Son üye
Orhankayra
Top Bottom