Neler Yeni

İnternet üzerinden nasıl para kazanabilirim?

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Yusuf Karakaya
İnternet üzerinden çok miktarda olmasa bile para kazanmak istiyorum ve yaşım 17, nasıl para kazanabilirim?

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,541
İsim
Memati Baş
al sat yapabilirsin,tasarım yapabilirsin bu tarz şeyler yapabilirsin.

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Yusuf Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,237
İsim
Olcay akbulut
Çok az biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki nereden yapabilirim, belli bir iş alabileceğim siteleri söyler misiniz?
bionlukta geliş sonra piyasaya açılırsın

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Yusuf Karakaya
O zaman biraz zor.Bilseydin kazanırdında al sat yapabilirsin
Kardeşim biraz ilgili bu işlerle, ondan yardım alabilir ve ona yaptırabilirim, benden kat kat bilgili ama nerden iş alabilirim acaba, yardımcı olursanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Kardeşim biraz ilgili bu işlerle, ondan yardım alabilir ve ona yaptırabilirim, benden kat kat bilgili ama nerden iş alabilirim acaba, yardımcı olursanız sevinirim
bionluk var eğer çok profosyonelse fiverr e bakabilir

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Yusuf Karakaya

salihb7123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Salih BOZBIYIK
İnternet üzerinden çok miktarda olmasa bile para kazanmak istiyorum ve yaşım 17, nasıl para kazanabilirim?
Hocam ben ilk başlarda telefondan mining yapıyordum.Miningden para biriktikçe kaldıraçlı işlemler yapıp parayı katlıyordum sonrasında ise paramı Optimism,Arbitrum,Polygon gibi ağlara aktarıp NFT leri araştırıyordum bazı nft lerde whitelist free mint oluyor onların discordlarına katılıp aktif olup yada çakilişlerinden whitelist almaya çalışıyorum.Aldıklarımdansa bazen iyi kar getirenler oluyor bazen ise proje tutmuyor NFT elinizde kalıyor. Mesela ben şuan paramın bir kısmını yeni ağ olan Arbitrum Nova ağına aktardım.

Bazı projelerin testnetleri oluyor katılmanızı öneririm mesela Dexalot testneti güzel kazanç getirmişti

Ekleme:Coinmarketcap üzerinden hergün elmas kazanabiliyorsunuz bu elmaslarla ise NFT alabiliyorsunuz oradan da az çok bir kazanç elde edebilirsiniz.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,237
İsim
Olcay akbulut
Hocam ben ilk başlarda telefondan mining yapıyordum.Miningden para biriktikçe kaldıraçlı işlemler yapıp parayı katlıyordum sonrasında ise paramı Optimism,Arbitrum,Polygon gibi ağlara aktarıp NFT leri araştırıyordum bazı nft lerde whitelist free mint oluyor onların discordlarına katılıp aktif olup yada çakilişlerinden whitelist almaya çalışıyorum.Aldıklarımdansa bazen iyi kar getirenler oluyor bazen ise proje tutmuyor NFT elinizde kalıyor. Mesela ben şuan paramın bir kısmını yeni ağ olan Arbitrum Nova ağına aktardım.

Bazı projelerin testnetleri oluyor katılmanızı öneririm mesela Dexalot testneti güzel kazanç getirmişti

Ekleme:Coinmarketcap üzerinden hergün elmas kazanabiliyorsunuz bu elmaslarla ise NFT alabiliyorsunuz oradan da az çok bir kazanç elde edebilirsiniz.
ortalama ne kadar kazandınız hocam?

Top Bottom