Neler Yeni

Yardım İnternet var ama yok

vKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Samet
Öncelikle merhaba sorunum biraz garip dün başladı internet gitti geldi ve bu sorun oluştu internetim çalışıyor +80Mbit download hızım var normal fakat sitelere girdiğimde Steam web wp gibi siteler aşırı yavaş açılıyor ve internet bağlantınız yok şeklinde hata veriyor devamlı F5 attığımda ise giriyor Steam'e giriyorum net yok diyor modem resliyorum vs giriyor ama yine 2dk bekledikten sonra aşırı yavaş açılıyor ama hız testi yapıyorum sayfa yavaş açılıyor bazen açılmıyor testte hızım yüksek çıkıyor YouTube giriyorum videolar cıkıyor ama küçük resimleri yüklenmiyor hiçbir ayar değiştirmememe rağmen bu sorun baş gösterdi ne yapabilirim tarayıcı kaynaklı değil denedim Opera Chrome vs modem kablosunu cıakrtıp mobil veri ile girdiğimde düzgün çalışıyor her şey ya modem ya internet sağlayıcı kaynaklı düşünüyorum. Fikrinizi ve yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar kaynaklı olduğunu da düşünmüyorum yanda iş bilgisayarım var aynı nete bağlı dün ve bugün vpn ile sorun yaşadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Emrullah AKTAŞ
Burada kimse sana yardımcı olamaz, ISS ile görüşmen lazım.

rucukutu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Emir
DNS değiştirmeyi dene

vKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru