Neler Yeni

İnternetim çok iyi Geforce Now premium almalımıyım

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Alınır bence.

Uzun süre kullanacaksan şu an 5 ay fiyatına 6 ay var.

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
24 mbps 5 yükleme ile takılmadan 1080p 60 fps oynuyorum internet sağlayıcısına göre değişir genel bi sorun olmadıktan sonra yanlış yönlendirmede bulnuma kardeşim
edit : türk telekom kullanıyorum
Sende olmuyor diye herkeste olmayacak değil boş konuşma her türlü eleştiri veya yorum yapmaya hakkım var konu kapanmıştır

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Kablosuz kullanma bu arada.

Jaja50

80+ Silver
24 mbps 5 yükleme ile takılmadan 1080p 60 fps oynuyorum internet sağlayıcısına göre değişir genel bi sorun olmadıktan sonra yanlış yönlendirmede bulnuma kardeşim
edit : türk telekom kullanıyorum
Hocam sanırım aynı paketi kullanıyoruz. 720p 60 fps de sorun çıkarır mı ? Yırtılma, görüntü çamurlaşma v.s olmadan rahatça kullanabiliyor musun ?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Sende olmuyor diye herkeste olmayacak değil boş konuşma her türlü eleştiri veya yorum yapmaya hakkım var konu kapanmıştır
internette genel sorun olarak geçmiyorsa sana özel bir durumdur yanlış eleştiri veya yorum yapmaya da hakkın yoktur *

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
internette genel sorun olarak geçmiyorsa sana özel bir durumdur yanlış eleştiri veya yorum yapmaya da hakkın yoktur *
Kardeşim eleştiririn doğru yanlışı yoktur ayrıca bu bir eleştiri değil yorumdur bu sorunu yaşayan 100 kişi gördüysem istediğimi yazarım bu seni ilgilendirmez burası herkesin fikirlerine açık bir forum

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
İnternetim çok iyi bir seviyede 70 80 mb civarlarında download 5-6 mb civarlarında uploadum oluyor.Sistemim kötü bir sistem fakat inernetimin çok iyi olduğunu düşünüyorum sizce paraya kıyıp geforce now premium almalımıyım?
Mb değildir o mbps dir lütfen doğru kavram kullanalım 80mb 640mbps yapar ortalama

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,516
İsim
Mert Metshi
Çok iyi deyince 1 Gbps falan sanmıştım internetinizi fakat alınabilir ama şu sıralar geforce now da ping sorunu olduğu söyleniyor
80mbps iyi değilmi bence çok iyi türk halkında genelde 8-16 arasında altyapı berbat olduğu için

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,342
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hocam sanırım aynı paketi kullanıyoruz. 720p 60 fps de sorun çıkarır mı ? Yırtılma, görüntü çamurlaşma v.s olmadan rahatça kullanabiliyor musun ?
hocam ben 1080p 60 fps de çok az gecikme ile oynuyorum internetin yoğun olduğu saatlerde oyuna çok zararı dokunmayacak olsa da gecikme olabiliyor yer yer ben 1080p de gayet akıcı takılmadan oynuyorum yırtılma olmuyor çok nadir drop yiyorum 720p'de bu sorunların olacağını da hiç sanmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

edit : eklemeyi unuttum rahatlıkla fps oyunları oynayabiliyorum başlıca oynadığım oyunlar
watch dogs 2
watch dogs
heroes generals
mud runner
apex legends
fortnite
steep
blair witch

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri