Neler Yeni

İnternetim Kopuyor ve Modemin Garantisi Bitmiş Ne Yapmalıyım?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Arkadaşlar günaydın. İnternetimde sürekli kopmalar oluyor ve modemden ışık gidiyor. İnternet geldiği zamanlarda ise çok yavaş. Bunun üzerine TTNET'i aradım ve bir problem gözükmediğini, farklı bir modemle denememiz veya modemin müşteri hizmetlerini aramamız gerektiğini söylediler. TP Lınk müşteri hizmetlerini aradım ve modemin garantisinin bittiğini, bir şey yapamayacaklarını ve TTNET'i tekrar aramam gerektiğini söylediler. TTNET'i tekrar ararken telesekreter problem olduğunu söyleyip otomatik arıza kaydı oluşturdu ve canlı destek ile görüşemedim. Şuanda arıza kaydı açıldı ve bekliyorum. 8-9mb download 0.6mb upload hızlarına sahibim ve resimde de gördüğünüz TW9970 modem kullanıyorum. Sizce şuanda ne yapmalıyım? Eğer modem değiştirmem gerekirse ve pahalıya kaçmadan en uygun ve f/p olan bir modem almam gerekirse hangi marka/model modem almalıyım? Önümdeki süreçten biraz bahseder misiniz? Daha önce başına gelmiş tecrübeli arkadaşlardan cevapları bekliyorum. İyi günler, iyi forumlar. Modem;

Ekler

• 1_org_zoom.jpg
    1_org_zoom.jpg
    10.7 KB · Hit: 61

Türk DRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏Türk DRK
İlgilendiği Kategoriler
Undertale,evcil hayvanlar, film, dizi, oyun
Modem değiştir bence, bütçen ne kadar?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modem değiştir bence, bütçen ne kadar?
Piyasayı pek bilmiyorum. Ama ADSL internet için çok çok pahalı bir modem tercih etmek istemiyorum. Evde 2 laptop 1 TV 4 telefon aynı anda Wifi kullanabiliyor. Bunu taşıyabilecek en uygun modemi tercih etmek isterim. Bütçemde bir sınır yok ancak gereksiz harcama yapmak istemiyorum.

Türk DRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏Türk DRK
İlgilendiği Kategoriler
Undertale,evcil hayvanlar, film, dizi, oyun
Top Bottom