Neler Yeni

Yardım İnternetim var gözüküyor ama gidiyor

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Tayfun Yılmaz
Arkadaşlar internetim durduk yere bi anda gidiyor hiç bir siteye girmiyor internetle çalışan uygulamalar çalışmıyor hat değerlerime bakınca hiç bir sorun yok,hız azalması yok.Bu sorun yaklaşık 1 aydır var ve bir kaç gün önce müşteri hizmetlerini aradıktan sonra ciddi bir şekilde bu sorun arttı artı 10-15 dakikada bir internetim gidiyor.Müşteri hizmetlerini arıyorum sorun gözükmüyor diyiyorlar ama nasıl oluyosa müşteri hizmetlerine bağlandığımda internet düzeliyo 10 dakikaya kalmadan yine gidiyo.Modemi kapatıp açınca düzeliyor sorun ama yine 10-15 dakikaya tekrar gidiyor bazen de 10 15 dakika bile değil modemi kapatıp açınca düzelmiyor.Müşteri hizmetleri modemi kapatıp açmanız sorun yapar dedi.Nasıl düzelticem bu sorunu?

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,611
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
dostum geçmiş olsun muhtemelen modemin bozulmaya gidiyor aynı sorunlar vardı en sonunda modem bozulduydu

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Tayfun Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum geçmiş olsun muhtemelen modemin bozulmaya gidiyor aynı sorunlar vardı en sonunda modem bozulduydu
Modem yeni
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak 10-15 dakika bekleyince arada düzeliyor kendiliğinden ama bu düzelme yine gidiyor kısa süre sonra.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Mehmet Ali DENİZ
İlgilendiği Kategoriler
Siber Güvenlik, Güvenlik Duvarı, Anti Virüs, Domain Controller, File Server, Oyun ve Bilgisayar Bileşenleri
Merhaba,
Modeminiz Asus AC51 mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,641
Üyeler
145,224
Son üye
TgEren
Top Bottom