Neler Yeni

İNTERNETİMLE MESAJ BİLE GÖNDEREMİYORUM

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
benim internetimin 1 yıl süresi daha var ben paketimi yükseltmeyi denesem yükseltebilirmiyim birde modemimi değiştiririm
Ben de şu an 0.5Mbps upload ile bağlanıyorum, normalde 8Mbps upload hızım var, geçici süre başka int. kullanıyorum.
Değiştirmeyin kalsın. 1 yıl sonra değiştirin.

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
Ben de şu an 0.5Mbps upload ile bağlanıyorum, normalde 8Mbps upload hızım var, geçici süre başka int. kullanıyorum.
Değiştirmeyin kalsın. 1 yıl sonra değiştirin.
modem değişince oyunlardaki pingim sabit kalır değilmi dün falan bir anda 100 oluyor bir anda 30 a düşüyor rage geçirdim yazdıklarımın çok farkında değildim kusura bakmayın

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
evett bugün 5 kere türk telekomu aradım derdimi anlattım paketimde 4-5 mbbs upload almam gerektiğini ve 30 ağustostan sonra bu değeri görebileceğimi söyledi ben tamam dedim hızlarım hala eskisi gibi ardından 4 defa aradım hepsinde bana farklı bahaneler sundular en son kez aradığımda beni tp-lınk numarasını verip aramamı söylediler bende tp-lınki aradım durumu anlattım bana başka numara verdiler o numarayı aradım bana modeminiz garantisi bitti dediler ve yarım saatimi çöp ettiler kim bunların müşteri temsilcisi iyi diyorsa yalan söylüyordur gerçekten yıldım bıktım her seferinde paketinizi yükseltin diyip duruyorlar her seferinde para istiyorlar gerçekten kötü bir internet sağlayıcısı diyeceklerim bu kadar hala çok sinirliyim sinirden başım ağrıyor.

buraka01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
burak taşcı
Alıntıyı görüntüle
LAĞNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN KAFAYI YİYECEĞİM Arkadaşlar sakin kalamıourum elim ayam titriyo sinirden türk telekom vergidği hıza bakın sinirden yazamıyorum mesaj göndermiyo internet mesajjj valoya bi giriyorum 1100 ping alıyorum ğıaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kafayı yicem nolur yardım edin müşteri hizmetlerini ararsam küfür ederim.
benimde aynı internet bıktım türk telekomdan

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT