Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Invision 19 ila 32 İnç Ekranlar için Çift Monitör Kolu 119.99+59.48 TL

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Geçen gün geldi kurulumu yapmayı denedim uğraştaracak bu galiba diye ellemedim. Biz buna tek bir tane monitör bağlasak yine tutar mı?
Kurulumu çok basit korkmanıza gerek yok bende tek monitör ile kullanıyorum bir sıkıntı olmuyor

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Deniz
Hiç ölçmedim benim masa BİM'in proware oyuncu masası ona çok rahat sığdı
Benim masanın altında boydan boya dikdörtgen bir tahta var.(masaya monte, sağlam dursun diye) Masanın bitişiyle bunun arasında biraz yer var ama sığar mı bilemedim

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Benim masanın altında boydan boya dikdörtgen bir tahta var.(masaya monte, sağlam dursun diye) Masanın bitişiyle bunun arasında biraz yer var ama sığar mı bilemedim
Sığar büyük ihtimalle 2 tane sıkıştırma aparatı var onlar sığarsa sıkıştırın kolları iyice oturtun ve sonra içinden çıkan alyan anahtarla çıkmaması için sıkıştırın

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ayhan gener
benim masanınnda etrafında 7 cm aşağıya doğru kalınlık destek koydum altına on numara oldu

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
bende de vardı sırf o yüzden yeni bacak aldım hocam ama siz deneyin öyle takın olmadı takacağınız yeri kesin

Zecke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Gülşen
Arkadaşlar kol ayağının önündeki usb kısmına usb uzatma kablosu sipariş edeceğim.
Uzatmanın kola takılacak ucu, doğrudan metal mi olmalı yoksa dış kısmında plastik kaplama olanlar da yuvaya sığıyor mu?
Ucu bunun gibi oldumu sorun yok hocam

BabaVoss7

80+ Silver
Arkadaşlar kol ayağının önündeki usb kısmına usb uzatma kablosu sipariş edeceğim.
Uzatmanın kola takılacak ucu, doğrudan metal mi olmalı yoksa dış kısmında plastik kaplama olanlar da yuvaya sığıyor mu?
Bende sığmadı direkt metal uç için yapmışlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,946
Üyeler
156,867
Son üye
cemmm
Top Bottom