Neler Yeni

Çözüldü✓ iPad 8.nesil satıp Buds 2 Ve M13 almak mantıklı mı

HP Kullanıcısı

80+ Bronze
Ben 2900TL'ye almıştım. Şuan sıfırı 7000TL. Benimki tertemiz eksiksiz sorunsuz hasarsız çiziksiz vs. garantili şekilde duruyor. Telefonu yenileme zamanı geldi zaten. Redmi Note 7 64GB değişim kampanyası ile indirimle alacağım. Pek kullanmıyorum iPadi artık. Ayrıca yanına klavyem çok sıkıntılı olduğu için klavye de yenileyeceğim. Birde Samsung Watch 4 ile ekosistem olacak.

şahin doğan

80+ Platinum
telefona 4k verip kulaklığa 1100 TL vereceğine daha iyi telefon al kulaklık ileride alınır ama telefon kolay kolay değiştirilmez.

• Beğen
Reaksiyonlar: java

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Şu an elindeki telefonun işlemcisi geçmeyi düşündüğün M13'ün işlemcisinden daha kötü o kadar söyleyeyim.
iPad'i satarsan da yatırımı telefona yap, kulaklık ve klavye ilerde de bir şekilde alınır nasılsa.

HP Kullanıcısı

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefona 4k verip kulaklığa 1100 TL vereceğine daha iyi telefon al kulaklık ileride alınır ama telefon kolay kolay değiştirilmez.
Telefonla işim yok sadece samsung olsun yeni olsun. Ayrıca ekosistem için ihtiyacım var kulaklığımı sattım hiç kulaklık yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an elindeki telefonun işlemcisi geçmeyi düşündüğün M13'ün işlemcisinden daha kötü o kadar söyleyeyim.
iPad'i satarsan da yatırımı telefona yap, kulaklık ve klavye ilerde de bir şekilde alınır nasılsa.
klavye sabredilecek gibi değil ve ben sadece ekosistem için alacağım. çoğunluk saatte işimi yapacağım. oyun da oynanmayacak.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
daha ucuz kulaklık bulursun bütçeni telefona ayır pişman olma

şahin doğan

80+ Platinum
Telefonla işim yok sadece samsung olsun yeni olsun. Ayrıca ekosistem için ihtiyacım var kulaklığımı sattım hiç kulaklık yok.
Samsung ekosisteminde kulaklığı diğer cihazlardan farklı olarak neyini değiştirebiliyorsun ?

Mert

80+ Silver
iPad satılmaz, uzun vadede çok faydalı alet.

Astra G

80+ Bronze
Ben 2900TL'ye almıştım. Şuan sıfırı 7000TL. Benimki tertemiz eksiksiz sorunsuz hasarsız çiziksiz vs. garantili şekilde duruyor. Telefonu yenileme zamanı geldi zaten. Redmi Note 7 64GB değişim kampanyası ile indirimle alacağım. Pek kullanmıyorum iPadi artık. Ayrıca yanına klavyem çok sıkıntılı olduğu için klavye de yenileyeceğim. Birde Samsung Watch 4 ile ekosistem olacak.

Gayet mantıklı bence. Klavye için bütçeyi 500'e indirip telefon bütçesine 500 ekleyebilirsin.

HP Kullanıcısı

80+ Bronze
Samsung ekosisteminde kulaklığı diğer cihazlardan farklı olarak neyini değiştirebiliyorsun ?
daha ucuz kulaklık bulursun bütçeni telefona ayır pişman olma
M23 128GB 5G nasıldır hocam? Diğerlerini sonra alayım o zaman. Çünkü m13'te nfc yokmuş.

Top Bottom